Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan működik a vonzás...

Hogyan működik a vonzás törvénye? Nálam nem működik?

Figyelt kérdés

Tehát,ha elképzelem és sokat gondolok arra,hogy azzal a fiúval,aki tetszik találkozok,szexelünk stb. akkor az teljesülni fog? Vagy csak simán elképzelem és elengedem?

Én eddig bármilyen szituációt elterveztem magamba nem valósult meg...


2016. szept. 11. 15:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért az nem úgy megy...

Elvileg a módszer lényege, hogy kizársz mindent és csak a célra összpontosítasz, és elvileg az egész világot lehet vele irányítani...

De van az ilyeneknél hatásosabb módszer is. Úgy hívják, hogy flört. Szerintem, ha megpróbálsz beszélni vele, ahelyett, hogy elképzeled közös ejakulálásaitokat, sokkal többre mész vele. (De lehet csak én vagyok így vele.)

(Amúgy hiszek a legtöbb ezoterikus dologban, de szerintem nem kéne bármire is használnod, amivel a Te vagy más életét befolyásolnád.)

2016. szept. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
F=g*m1*m2/(r^2)
2016. szept. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

Ez csak egy modern-kori babona-szerűség, kitaláció.

Lényégében azért működhet, mert ha valamit nagyon-nagyon akarsz, akkor tenni is fogsz érte. És akkor elérheted a célod. Ahogy Váci Mihály is írta: "Nem elég a jóra vágyni, a jót akarni kell, s nem elég akarni, de tenni, tenni kell!"

Egyébként pszichológusok kísérletei, kutatásai alapján a céljait nem az fogja elérni legkönnyebben, aki pesszimista, de nem is az, aki csak nagyon vágyakozik, hanem aki magában tervez is, átgondolja, hogy mik lesznek a nehézségek és azokat hogyan lehet leküzdeni, majd természetesen igyekszik is ez szerint cselekedni. (Ezt az 59 másodperc c. könyvben olvastam egyébként.)

2016. szept. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Működik az, csak rosszul.

Ez a tipikus sült galamb esete.

A vonzás törvénye az egy szép és jó dolog, de ha nem teszel az adott ügyért semmit, akkor cseszheted.:)

2016. szept. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Ugy mukodik hogy csodbe mesz es ehenhalsz amig varod a csodat.
2016. szept. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha nálad egyáltalán nem működik, akkor demonstrált működése!
2016. szept. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

érzések alapján működik

a képzelethez csatolt érzelmeid fogják bevonzani.

jobb viuálisan. pl kiteszed a falra őt a te fényképeddel, meg ilyenek.

párkapcsolaokra nem alkalmazandó, mert akit csak ezzel tudsz megkapni, nem önszántából, abból hosszútáv holtbiztos nem lesz

2016. szept. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Nonono, csak akkor működik ha fényevő vagy, ha elásod egy dobozban a fényképedet, kiscicacsontot meg egyéb bibbabbot a keresztútnál
2016. szept. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

a v.t. bálványimádó mágia!


sátáni tévtanÍtás.

2016. szept. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Dehogynem működik! Azért nem jön össze. A vonzás törvénye nem egyenlő azzal, hogy sokat gondolok valamire vagy valakire, akkor megkapom. Vagy divatos szóval mondva bevonzom. Igaz, a szkeptikusok így magyarázzák, hogy le lehessen húzni. Először is utána kéne nézni mi is az a vonzás törvénye. Ja, és mindenkire egyformán hat. Tudom az ember olyan arrogáns lény, hogy azt hiszi, őrá nem vonatkoznak az Univerzum vagy a bolygónk törvényei. Pedig de, kivétel nélkül.
2016. nov. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!