Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akik hisznek a vonzás toevényé...

Akik hisznek a vonzás toevényében! Sikerult már egy konkrét személyt bevonzanni az életetekbe? + Volt már veletek ilyen?

Figyelt kérdés

Akirol pontossan tudtátok ,hogy ki az nem csak elképzelésetek volt róla.


+Volt olyan ,hogy gondoltatok valamit ,hogy valakivel ez fog torténni és meg tortént az illetovel?

(velem volt) szerintetek lehetvéges ez?



2016. aug. 9. 04:58
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Konkrét személyt elvileg nem fogsz tudni, csak ha az univerzum szerint amúgy is ő az a bizonyos személy aki akkor és arra számodra megfelelő, annak pedig kicsi az esélye. Erről kismillió vonzás törvénye sztorit találsz, ez így működik.
2016. aug. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És a másik dolgok?
2016. aug. 9. 07:00
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Igen. Volt, aki nagyon tetszett, sikerült bevonzani. Mármint a találkozás lehetőségét. Sokszor összefutottunk csak úgy "véletlenül", pont ott volt, ahol én, pont oda ment, ahova én, pont akkor.

Mondjuk, ahogy megismertem, rájöttem, hogy semmit sem akarok tőle, mert teljesen más, mint amilyennek gondoltam :) De a lehetőség akkor is megteremtődött arra, hogy találkozzunk és megismerjem.

Egyébként, amiért én ezt a vonzásnak tulajdonítom, az az, hogy se előtte, se azóta nincs olyan, mint abban az időszakban, hogy mindig feltűnt arra, amerre járok.

2016. aug. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A "szabad akarat törvénye" alapján mindenkinek joga van eldönteni, hogyan alakítja az életét, kivel, mikor, milyen kapcsolatot létesít.

Éppen ezért a "vonzás törvénye" ezt a törvényt nem írhatja felül. Ha esetleg mégis csak sikerülne, az is csak rövid ideig tartó eredmény lenne, mert az a másik a szabad akarat törvénye alapján bármikor, könnyen megszakítja a kapcsolatot.

Éppen ezért felesleges erőkifejtés a részedről, tartós sikert nem fog hozni.

Hódítsd meg az illetőt mindenféle univerzumi törvény segítsége nélkül, és ha "bejössz neki", akkor a kapcsolat tartós marad!

2016. aug. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

A vonzás törvényét mindenre feltudod használni.

Nincs korlátokhoz kötve, az univerzum sincs.

De az, hogy mennyi idő alatt, az tényleg csak rajtad múlik.

Nekem volt, hogy 2 hónapra rá sikerült. (persze lehet nevezni "véletlen egybeesésnek")

De volt már olyan is, hogy 1-2 napra rá tudtam hogy találkozni fogok az illetővel, mert találkozni akartam.

Csak még azt nem tudom, hogy ezt vegyem egy megérzésnek, vagy akkor is a vonzás érvényesült.

2016. aug. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

a titokban elhangzik egy mondat, hogy "az érzéseinket kapjuk, nem azt amire konkrétan gondolunk". Vagyis ha egy csajra gondolsz és arra hogy milyen jó lesz vele, szerelmesek lesztek meg ide oda mentek, lehet, hogy egy másik csajt kapsz akivel pont ilyen dolgokat fogsz átélni. De ez sincs kőbe vésve, lehet, hogy pont azt a személyt kapod. Ezt senki se tudja megmondani mi alapján dől el :D A lényeg az, hogy működik, nekem már rengetegszer működött, és néha én is meglepődök amikor utólag visszagondolok hogy mik történtek.


És ez nem humbuk, mint a vallások

2017. júl. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, volt már ilyen, egyből tudtam hogy ő más lesz, nem hétköznapi módon találkoztunk.:) Hónapokig koncentráltam rá hogy találkozzak hasonló személlyel, és mint később kiderült, ő is ugyanezt tette és egyből felismert engem.

Embert is be lehet vonzani, nincsnek határok.:)

2017. okt. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Nekem abszolút működött...

Bár akkor még a Titok c. könyvet nem olvastam, de rendszeresen hallgattam Balogh Bélától a Tudatalatti tízparancsolatát, és én bizony hogy bevonzottam az ideális társamat.. :O :D

Aztán mikor rádöbbentem... Hihetetlen élmény volt... :)

Azóta is boldogok vagyunk, már több mint egy éve, előtte egy jó fél évig hallgattam a fél órás hanganyagot éjszakánként míg aludtam, végtelenített lejátszással :)

2018. jan. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm 8-as, így van működik biza!! :)
febr. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!