Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Ha a barátnőtök párkapcsolatban élne egy 20 évvel idősebb külföldi férfivel, aki mellett nincs szükség rá hogy a lány dolgozzon, bővebben lent?

Szóval mit tennétek, dobnátok a több éves barátságot, ha a barátnőtök párkapcsolatban élne 2-3 éve már egy külföldi férfivel, aki 20 évvel idősebb a lánynál? A férfi megosztja vele a pénzét, nem milliomos, de jól keres. A lány jelenleg továbbtanul, de szándékában áll dolgozni. Utazásra és szórakozásra is telik. Zavarna titeket a barátnő életstílusa, rosszmájúak lennétek vele szemben?

Keress kérdéseket hasonló témákban: barátnő, párkapcsolat

2013. jún. 9. 17:27  Privát üzenet  

A válaszok
Igen zavarna. Minden barátnőm ilyen lett. Ki is rúgtam mindet.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2013. jún. 9. 19:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

de 'jó' kis barátnő lehetsz..

# 2/8Időpont 2013. jún. 9. 21:27 Privát üzenet
ivilicious nevű felhasználó válasza:

nem zavarna, meghívatnám magam egy cosmo koktélra vele,és party :D

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 2013. jún. 10. 13:16 Privát üzenet
ivilicious nevű felhasználó válasza:

ja,és ha igazán bnőm és szeretem, tök8 hogy él,csak boldog legyen.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2013. jún. 10. 13:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

erről van szó :D

# 5/8Időpont 2013. jún. 10. 20:20 Privát üzenet
Nem vagyunk egyformák. Rühelem a sznobokat. Meg az olyan nőket akik kitartatják egy olyan vén emberrel magukat, aki az apjuk lehetne. Ez aztán az élet! Példaértékű!

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 2013. jún. 12. 16:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Egy negyvenes éveiben járó ember miért vén? És nőben az öregasszony vagy mi? Enyhén el van túlozva.

# 7/8Időpont 2013. jún. 12. 16:44 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Az ilyen pasi csak urit, de amugy sem normalis aki gyereke koru novel kezd.

A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont 2017. dec. 19. 17:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lányok idősebb pasival/férfival (kort is) vagy inkább fiatal pasival jobb a csók? Korotokat is légyszi
Tetszik egy pasi, idősebb nálam, de belefér ez a korkülönbség. Egyik barátnőm észrevette, hogy valószínű én is tetszem a pasinak, sokszor figyel. Nemrég megtudtam, hogy diakónus....
A lányoknak mennyire számít a korkülönbség? Lenne esélyem egy 4 évvel idősebb lánynál?
Szerelmes vagyok egy idősebb, külföldi férfiba. Mit tegyek?
Hogy fogadnátok ha a lányotok beállítana egy füves, fekete külföldi nála 7 évvel idősebb pasival?
Egy szines, elszkennelt igazolványmásolatot bárki (idősebb) használhat valódiként. Pl. Egy külföldi ingyen utazhat vele, mert a sz. Ig. -ot sose kérik mellé. Miért nem elég csak...

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!