Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan történetet...

Tudnátok olyan történetet mesélni amikor segítettetek valakinek és az visszaszállt rátok?

Figyelt kérdés
Valami tanulságos,vagy elgondolkodtató vége lett. Szeretem hallgatni az ilyen történeteket.

2016. szept. 25. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
szia,én igen, de nem szeretném ide leírni, nehogy felismerjenek
2016. szept. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ki ismerne fel?:D Írj akk privibe
2016. szept. 25. 16:09
 3/5 Fish1 ***** válasza:
100%
A jó dolgok ugyanúgy visszaszállnak, ahogy a rosszak. De nem feltétlen ugyanattól az embertől, így elég nehéz az összefüggéseket meglátni :)
2016. szept. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdeztem egy csövest hogy ez meg az merre van.

adtam érte 20 forintot.

Kijöttem az aluljáróból és kértem tüzet az első embertől aki szembejött. Az meg nekem adott egy full doboz gyufát.


nem valami hatalmas dolog. De ez egy perc alatt visszatért!

2016. szept. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Csicsky ***** válasza:
A klubban, amelyiknek a tagja voltam, megjelent egy úgy fiú. Magyarul csak keveset értett és láttam, hogy ez senkit sem érdekel, így aztán felkaroltam és megpróbáltam neki valahogy tolmácsolni. Később jó barátok lettünk és amikor eljött az internet korszaka nagyon sokat segített nekem az első időkben, amikor még gyakorlatilag semmi tapasztalatom nem volt ezzel. Elég volt neki a Skypen üzenni. Nem tudom, hogy nélküle hogyan boldogultam volna.
2017. márc. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!