Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Megátkoztak de visszaszállt?

Bonefile kérdése:

Megátkoztak de visszaszállt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ezt még anyukám mesélte, hogy mikor terhes volt velem, akkor egy "barátnője" mert igazából csak ilyen undok nőszemélynek mondanám, aztmondta neki hogy én majd ha megszületek fogyatékos, és nyomorék leszek, megszülettem, hálistennek semmi bajom, nem is ez a lényeg hanem hogy aztán annak a nőnek is született gyerek pár évre rá, aki most fogyatékos, és nyomorék is, nem tud rendesen beszélni, hallássérült, és látásproblémái is vannak, meg mentális zavarral is küzd, ilyen létezik? hogy visszaszáll amit mondott?

#átok #megátkoz
2015. febr. 23. 21:54
 1/10 anonim válasza:
Igen,igy is lehetne mondani h visszakapta.Hogy lehet valaki ilyen rosszindulatu h ilyet kivanjon?A sors visszavag avagy az elet kiegyenliti magat.
2015. febr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nőj fel!
2015. febr. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy véletlen lehet hogy nem
2015. febr. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Missi_Key ***** válasza:
hát enyiből én inkább azt mondanám hogy gügye volt az átkozáshoz , és magát átkozta meg, nem pedig visszaszált...
2015. febr. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"...aztmondta neki hogy én majd ha megszületek fogyatékos, és nyomorék leszek..."

Kevered a szezont a fazonnal!

Ha "mondta", akkor csak jósolni akart (valamiből következtette!), de nem vált valóra.

Ha átkozni akart volna, nem kijelent, hanem KIVÁN! Azt viszont nem írod, hogy kivánta és akarta bekövetkeztét, tehát nem is átkozott!

Ha nem átkozott, nincs mi visszaszálljon.

Vége.

2015. febr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 bethdarkness666 válasza:
46%
A szó mag. Ha elveted, kikel. Minden, mait másnak adsz, legyen az ember vagy állat, visszatér rád, ahogy mondják, "kamatostul kapod vissza". Ez történhetett ezzel a nővel is. Szomorú, hogy ennek a gyerek itta meg a levét.
2015. febr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Utolsó!Na végre egy értelmes válasz.Lehet itt bárhogy magyarázni,burkoltan rosszat kívánt a kérdező anyukájának barátnője,akit én nem neveznék barátnőnek.És igen,a kimondott szónak ereje van,de visszakapta.Én is számtalan sztorit tudnék írni h valaki rosszat kívánt nekem és bizony visszakapta.Csak nem akarok belemenni,túl hosszú lenne.

Első voltam

2015. febr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ezt hívják karmának.
2015. febr. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Missi_Key ***** válasza:
a karma nem létezik, de az átoknak van néhány egyszerű szabálya, amit nyilván, eléggé szemmel láthatóan, nem tartott be a kis barátnő.
2015. febr. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem megfelelően van az átok irányítva, elmondva stb visszaszáll. Az h rajta hatott a visszaszallas azért lett mert nem tisztitotta neg az aurajat utanna. Meg gyenge is az aurája. Anyudé erōs volt.
2015. márc. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!