Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy mielott...

Miert van az, hogy mielott valami rossz tortenne elore megerzem is a nyomaszto erzes addig nem mullik el amíg be nem kovetkezik?

Figyelt kérdés

Azota erzem meg a dolgokat amiota volt egy balesetunk...ereztem valami nincs rendben feltem ugy gondoltam ha tovabb megyunk baj lesz..visszakellett volna fordulni..erre paff megtortent..azota meg erzem percekkel elotte a dolgokat (meg erzem ha szarvasok es egyebb allatok fognak elhaladni elottunk,es mindig igy volt mire elhadartam a paromnak addigra bekovetkezett eddig megusztuk/ vajon erosodni fog ez a dolog es jo ez egyaltalan ? Csak olyan dolgokat es csak akkor erzek meg ha utazunk (motor/auto) es mindig bekovetkezett amit ereztem szinte azonnal

kihez fordulljak!? ez mar tul bizzar nekem :( 3 napja is volt egymas utan 2x eloszor egy őzbak de nem mult el az erzes faluba erve egy kutya is elenk jott csak ezutan mult el:( elore is koszi a valaszokat 20/L


2016. aug. 17. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Az Agykontrollal még fejlesztheted is ezt. Ne ijedj meg ez normális, inkább örülj neki. Ha rossz érzésed van, lassíts az autóval, lehet, hogy megmented az életed. Mindennek oka van, lényeg, hogy fejlett az intuíciód és ez jó.
2016. aug. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen Erőérzékeny vagy. Örülj neki, nem mindenkinek adatik meg, hogy ilyen kapcsolatba tudjon kerülni az Erővel.


Az Erő legyen veled.

2016. aug. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Legoman ***** válasza:

Jó megérzés. :)

Ne nyomasztónak vedd ezt, hanem örülj annak, hogy van, aki szól előre.

Hallgass mindig ezekre a megérzéseidre, és bízz is benne, ezáltal egyre fejlettebb és pontosabb lesz.

Tegnap este én is így úsztam meg egy szarvast. :)

2016. aug. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a megertest es a tamogatast igyekszem figyelemben tartani es elore szolni pl a paromnak ha vezett stb :) remelem sose lesznek teves megerzeseim..igy talan feltudok keszulni idoben:)pacsi nektek
2016. aug. 18. 13:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld megfigyelni, kiismerni, használni ezt a képességet.Hiszen segíteni tudsz vele.Érdemes.
2016. aug. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tegnap szó volt erről a párommal és ő úgy gondolja ez baromság hogy nincs ilyen

annak ellenere hogy volt hogy figyelmeztettem elotte

sokszor elhallgatom es ilyenkor mindig megvalosul...ha szolok lehet nem kovetkezik be..szóval már nem tudom mi a helyes es mit tegyek :(

2016. aug. 19. 11:35
 7/7 Legoman ***** válasza:

Nyugodtan foglalkozz vele.

De bár ahogy te érzed.


Mások véleménye számomra nem számít. Amit én élek át, tapasztalok meg, azt hiába mondom el másnak. Ha ő még élt át ilyet vagy egyszerűen semmibe veszi, akkor teljesen mindegy mit mondasz neki.

2016. aug. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!