Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valakinek valami tippje?...

Valakinek valami tippje? Álmodtam vagy így történt?

Figyelt kérdés

Egyik este már majdnem éjfél volt, feküdtem az ágyon, de még nem aludtam, mert mobilon irogattam valakivel. 1-2 percre néha szerintem bealudtam és akkor történt. Láttam magam kívülről, ahogy fekszem, az ágy oldalán meg kb. 6-7-8 néni fölém van hajolva és nézik, ahogy fekszem az ágyon. Kinyitottam a szemem és szinte éreztem, ahogy ott állnak (én háttal feküdtem nekik), odafordultam, természetesen semmit nem láttam és mobiloztam tovább. Egyáltalán nem rázott meg. (Volt már egyszer, hogy egy idős néni nézett engem, mikor aludtam a székben ült, nem messze az ágyamtól, felemeltem a fejem, ránéztem és visszaaludtam).

Szóval nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, de mikor meséltem a róla 2 rokonomnak, csak úgy, el voltak szörnyedve, meg voltak ijedve, hogy mi lehetett ez. Még annyi, hogy ha jól emlékszem szürkés színük volt, nem áttetsző, inkább tompa, halvány. Szóval szerintetek mi lehetett? Álmos voltam és félálomban hordtam össze mindezt vagy tényleg valamik-valakik ott voltak az ágyam mellett?



2016. okt. 2. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Ez elég durva, de jót jelent, ha nem voltak rémisztőek. Mivel ap-ról lehet szó, ezért a jelenbe játszódik most. Néni hátsó gondoskodást is jelenthet, amit nem lehet látni, nincsenek jelei sem, viszont a gondolkodásra hathat úgy hogy optimistábbá teszi, észrevehetjük a szép dolgokat, vagy mi leszünk azok. Sok néni mélyebb szintet is jelenthet, de ilyen láthatatlanságokat tényleg nehéz meglátni, és bizalmat jelenthet az ha nem félsz tőlük. Nem szellemet jelent, hanem isteni gondviselést, mert szimbolikusan kell értelmezni, a szürke is egy semleges, jó szin. (mert láthatsz pl virágot meg szikrákat, mindig mást, más szinekkel és lehetnek rosszak is könnyen akár)
2016. okt. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Valószínűleg csak egy alvási paralízis.
2016. okt. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát velem történt már ilyen, de nem ennyire para... Rosszul aludtam, egyszer csak felnéztem és láttam hogy melletem ül apa macskája ( aki am mostanában az ágyamban alszik) és bámul. Bámult és meg se rezzent. Csak ült öt.. Néztem úgy tíz sec ig, aztánfurcsa érzésem támadt megfordultam és aludtam. Ez nyáron volt, de még most sem tudom hogy álmodtam e vagy megtörtént. Akkor nem voltam tőle beijedve, de utólag nagyon durva... Nem tudom mit csináltam volna a helyedben. Bár én nem láttam magam, teljes normális helyzet volt, de akkor se idegen öregasszonyok bámultak hanem csak a macskánk...
2016. okt. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Szürkés színéből itélve szerintem szellem lehetett.Nem volt teljesen sötét a szobában?
2016. okt. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Föl volt kapcsolva a lámpa, világos volt.
2016. okt. 2. 18:06
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Alvásparalízis. Nyitott szemmel, félálomban voltál. A környezetedből, szobádból gyűjtött információkat az agyad nem volt képes megfelelően értelmezni, és emiatt eltorzult formában beleépítette az álomvilágodba.
2016. okt. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

persze-persze én elhiszem hogy egyszerre 8 özvegyasszony szelleme kísert téged.


de nagyon kiröhöglek amiért ilyen fantáziátlan vagy!

2016. okt. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Először is a kérdezőnek:


Valószínűleg alvásparalízis volt. Én tegnap este jártam hasonlóan. Egy pc játkot keresgéltem a neten (le akartam tölteni) és már eléggé elálmosodtam. Tőlem kicsit balra volt egy hangszóró (számítógépes)(az ágyamon ülve gépeztem) és egyszer csak furcsa közérzetem lett, és egy óriási méretű kisfiút láttam magamfölé magasodni és a bal lábát a hangszóró alkotta. Ettől megijedtem és ahogy megijedtem attól hirtelen kizökkentem és az óriás kisfiú el is tünt. Egyből tudtam hogy ez is egy alvásparalízis volt.


4/7-es válaszolónak mondanám, hogy (bár én negyon szellemhívő vok) ezek a "nénik" nem szellemek voltak hanem a kérdező egyának szüleményei egy alvvásparalízisben.


a 7/7-esnek pedig ezt:

ha csak ilyeneket tudsz válaszolni inkább ne is válaszolgass és ha meg azok után hogy előtted 5-en-6-an leírták hogy alvásparalízis volt (mert az volt) te ilyen választ írsz akkor vagy baromira figyelmetlen és buta vagy (hogy finoman fejezzem ki magam), vagy egyszerűen azt élvezed ha másokat oltogatva trollkodhatsz (nokedliskedhetsz) itt a gyakorikérdéseken meg még ki tudja hány ilyen és ehhez hasonló oldalon.



remélem tudott segíteni


az Inkvizítor

2016. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Akik már tapasztaltak szellemjelenséget, azok tudják, hogy a "szellem" vagy asztrál utazó, vagy nevezzük bárminek, ami a másik dimenzióból származik, az kicsit másabbnak látszik világosban, tehát napvilágnál vagy lámpafénynél.Ha világos van a szobában, akkor gyakran áttetsző, vagy szürkés, fehéres színű az alakja.Ha azonban teljes sötétségben jelenik meg, akkor sokkal élesebben kivehető, ilyenkor már a színek is jobban látszanak, az arcvonások, minden élesebb.ez eléggé jellemző az ilyen tapasztalatoknál.
2016. okt. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
...De sajnos mindíg az akarja jobban tudni, aki még nem látott ilyet.
2016. okt. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!