Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megatkozott egy roma ferfi mi...

Megatkozott egy roma ferfi mi a teendö?

Figyelt kérdés

Valami kartyat ( poker vagy milyen kartyacsomag volt ) raolvasott es ramdobta.

Mert visszautasitottam a közeledeset , nagyon kedvesen nemet mondtam. A szomszedomban lakott rövid ideig . Azelött ollót kért kölcsön

Gondolom azzal is csinalt valamit .

Az atok utan a szuleim elvaltak , apam teljesen elfordult a csaladtol , anyagilag anyammal tamogatas nelkul maradtunk .

Remalomma valt az eletunk

Hazassagot kötöttem egy ferfivel akit szerettem es ugy tunt rendezödik az eletem de kiderult h pszichopata , elmenekulyem töle . Azota se jött helyre az eletem .

Ert valaki átok oldáshlz?


2016. okt. 3. 23:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Csak nekem kamu gyanús ez a kérdés?
2016. okt. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szegyelld magad ! Ennyi segitseget kapj te is !
2016. okt. 3. 23:58
 3/17 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Mi baja az életednek?
2016. okt. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Tájékozatlan vagy és babonás . Ezek a törzsi szintű emberek a félelmeidre alapoznak és ha veled bármi történik te azt veszed le hogy a bűbáj miatt történt . Ez egybeesés , a psziché és az élet kiszámíthatatlan , ennek lettetek áldozata . Sajnos rengeteg csaló él a naív és korlátolt emberekből , diplomás és tanár és komoly üzletembereket vernek át csalók brókerként jósként , átok leszedésért és szerelmi kötésért . Biztosra veszem a jelenlegi migráns helyzetre ha kitalálnák vudu mágia van mögötte tíz ezrek csak hazánkban nyelnék be . Önismeretet tanulj inkább , mindentől retteghetsz ezentúl és ráfoghatod az átok miatt van . Ami jó kimaradt az is azért .
2016. okt. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%
Megátkozlak, hogy boldog legyél!
2016. okt. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem mondta h megatkozott. Csak mondott egy versfélét es ramdobta a kartyat ( egyet )

Egy ismerösöm mondta h az atok volt es h dl kellett volna egessem a kartyat , amit nem tettem meg , kukaba dobtam

2016. okt. 4. 00:16
 7/17 A kérdező kommentje:
Kösz Lucifer
2016. okt. 4. 00:17
 8/17 anonim válasza:
100%
Az átok csak a fejedben van, felejtsd el, ne bízz semmilyen babonában vagy ha mégis akkor szerezz be egy nyúlláb kulcstartót :) úgy tudom az szerencsét hoz :) bízz magadban és hidd el más is járt már rosszul életében, sajnos sokszor szívás, de senki nincs elátkozva :)
2016. okt. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
hány eves vagy? 14? menj játszani
2016. okt. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem ő, hanem te átkoztad el magad azzal, hogy elhitted, ő egy kártyalap feléd/rád dobásával egész életedre kiható rosszat tud okozni!

Javaslatom: nevesd ki a rosszindulatút, tedd magadban nevetségessé primitívségét.

A nevetségesség öl, ha nevetségessé teszed az átkot, azzal megsemmisíted!

2016. okt. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!