Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon megaláztam egy cigány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megaláztam egy cigány lányt, szerintetek megátkozott?

Figyelt kérdés

Nem volt igazán semmi baj a kapcsolatunkban, csak annyi hogy nem szerettük egymást, de jól éreztük magunk egymással. A vége nagyon viharosra sikerült, de én szerencsére hamar rövidre zártam a dolgot. Persze pár hónap még kellett után mire kihevertem az egészet, közben megtudtam sok dolgot, ami engem elég rosszul érintett. Elhatároztam, hogy megbosszulom a dolgokat és sikerült is rengeteg ismerőse előtt beégetnem( a mai napig nem tudja egyébként, hogy én volt, a megalázás hogyanját nem írom le részletesebben, mert nem akarom, hogy most magára ismerjen). Ez már 4 éve történt. Viszont azóta egyszerűen képtelen vagyok párkapcsolatot kialakítani senkivel.

Volt, hogy elmentem egy lánnyal sétálni, aztán beleestem egy árok, máskor elhívtam egy lányt randizni és amikor oda értem hozzá akkor ott feküdt a lány fekete macskája döglötten az ajtó előtt. Amikor megtetszett egy lány, rá pár napra összejött a közvetlen munkatársammal. Mi ez ha nem valami átok, ti mit gondoltok?



2012. nov. 26. 21:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megátkozott. És most menj szépen aludni, holnap iskola.
2012. nov. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
sokat nézted a tv-t, öreg
2012. nov. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

árokba*


már rég nem járok suliba, holnap délutános vagyok amúgy is

2012. nov. 26. 21:58
 4/17 anonim ***** válasza:
Ejjj, mennyi baj van ezekkel a gipsykkel ...
2012. nov. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Őt nem tudod megkérdezni, hogy haragjában kívánt-e valami rosszat Neked?

Próbáltad elmulasztani? Imával például...?

2012. nov. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem próbáltam még elmulasztani, nem olyan rég fordult meg a fejemben a gondolat. Milyen imávan?

-Egyébként minden ötletet szívesen veszek ha tud valaki valamit ellene-

2012. nov. 26. 22:07
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy Deákért küldök szerelem és pénzhozó angyalt. De nem olyan gagyit ám, mint az Ezo-TVs...
2012. nov. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Egyébként most mondok neked valamit... Az egész ország, sőt egész Európa el van átkozva ezek végett..
2012. nov. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
14%
Na babona ide vagy oda,engem kamasz koromban átkozott meg egy ismeretlen cigányasszony,mert nem adtam pénzt neki.Pontosan nem emlékszem de 7 évig kib@szottul vert a sors,mig egy éjjel belázasodtam,vergõdtem és komolyan éreztem,hogy zuhanok és repkedõ boszikra emlékszem.Felrázott az akkori barátom és sokan mondták,hogy eggyértelmû meg voltam átkozva.Mégegyszer ideírom nem vagyok babonás de velem így volt.
2012. nov. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
6: Tudsz imádkozni vagy nem?
2012. nov. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!