Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Reinkarnáció. Kb.10 évvel...

Reinkarnáció. Kb.10 évvel ezelőtt 6 milliárd ember élt a földön, ma már 7 milliárd. Honnan jött az az 1 milliárd új lélek, ha az egész körforgásban van?

Figyelt kérdés
A reinkarnáció azt jelenti ha jól tudom, hogy a lelkek újra és újra más testben újjászületnek. Magyarázza már el valaki, akkor hogy lehet az, hogy az emberiség egyre szaporodik.

2012. szept. 15. 22:23
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
97%
1 milliárd állat lélek emberi testbe került, ezért van ennyi állat az emberek közt.
2012. szept. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Valaha mind állat lelkek voltunk.
2012. szept. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
18%

Amit leírtál az egy nagy hülyeség, azért nem érted.... Meg eleve ha az lenne akkor nem 7 Milliárd ember lenne a földön...

Egyébként meg úgy, hogy egy nap több ember születik mint amennyi meghal... egyszerű mint az egyszer egy :)

2012. szept. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
87%

Jönnek új lelkek is. Észre is lehet venni, ki az, aki már régóta a Földön van, és ki az, aki "fiatal".

Általában a földhözragadt, realista, "csak az van, amit látok" emberek az "újoncok" :)

2012. szept. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
22:30-as.. Hát ez az.. A többen születnek, mint meghalnak. Pont ezt nem értem, ha minden újjászülető ember már élt előtte egy régi testben, akkor minden meghalt ember helyett születik egy új, tehát ugyanannyi lélek születhet újjá, mint ahány már élt nem? Amennyivel több ember születik, addig az ő lelkük vajon merre volt?
2012. szept. 15. 22:38
 6/38 anonim ***** válasza:
65%
Szóval akik nem hisznek a horoszkópban, meg egyéb hülyeségben azok az "újoncok", akik pedig szellemet idéznek, meg egyéb azok a "veteránok"? Ugye te is tud, hogy ez nagy hülyeség.
2012. szept. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
29%
egyetlen egy lélek van szerintem ennyi elég...
2012. szept. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
12%
Én meg pont ezért írtam hogy azért nem érted mert egy nagy hülyeség amit írtál.... Magyarul ettől a "lélek" izé miatt nem érted, mert bevésted az agyadba hogy a "lelkek egyik emberből a másikba szállnak"... , ha ezt az ostobaság nem bírod kiverni a fejedből akkor soha az életbe nem fogod megérteni...
2012. szept. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Én nem szólnék hozzá,mert még kopasz vagyok, majd az öreg bakák megteszik("a veteránok") !
2012. szept. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim válasza:
78%

Szerintem maga a kérdés rossz, mert kérdezhetnéd azt is, hogy hol volt idáig az a 6 milliárd, aki akkor nem volt a földön, amikor csak 1 milliárd ember élt itt. Én úgy tudom elképzelni, hogy van x milliárd lélek és annak egy része itt van lent, a másik része pedig fent. A körforgás nem jelenti azt, hogy mindig mindenki azonnal visszaszületik.

Gondolom az emberiség száma azért növekszik, mert a lelkek száma is növekszik. Viszont akkor nem értem!Ha a cél az örök boldogság elnyerése az itt lent megoldott feladatok által - és az örök boldogság pedig azt jelenti, hogy már nem kell leszületni, mert minden feladatot megoldottunk -, akkor mivel olyan sokan maradtak már fenn, miért növekszik mégis az emberiség száma folyamatosan? :-)

2012. szept. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!