Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha mindig jól érezzük magunkat...

Ha mindig jól érezzük magunkat akkor tényleg bármit elérhetünk?

Figyelt kérdés

2016. okt. 25. 17:02
 1/7 anonim válasza:
82%
Én ilyen életet élek és nem azt mondom ,hogy nem csalódtam az életben, de ha boldog vagy akkor sokkal jobban kezelés a helyzeteket, illetve egy esetleges rossz dolgon könnyebben túl tudod tenni magad. :) Ha akarsz ilyenekrol dunálni írhatsz nyugiban.
2016. okt. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
39%

igen

sajnos nagyon ritka az ilyen allapot nalam

Isten van ilyenkor velem, felszabadult vagyok es boldog barmire kepes (jo ertelemben), de mivel vagyom a rosszat es a bunt a gonoszt ezert ritka ez (nem azert mert akarom, Pal apostol ir errol a bibliaban es teljesen egyetertek vele sajatmagunkal kell harcolnuk, de en nem nagyon szeretek... (hiaba tudom hogy jot hozna)

2016. okt. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Mire gondolsz?
2016. okt. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha pozitÍvan gondolkodsz akkor bármit elérhetsz amit emberileg lehetséges.Jó kedvnek ehhez nem sok köze van.Gondoljkodj pozitÍvan az a tuti.
2016. okt. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen! ))

Bizonyíték vagyok erre.

2016. okt. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Red Vixen, írsz példát, ami bizonyítja, hogy a pozitív felfogással értél el valamit? Én is most azt próbálom bizonyítani, amit a kérdező kérdez :)
2016. okt. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha bele gondolsz, amikor nyugodt vagy, jó kedvel csinálsz dolgokat akkor sokkal könnyeben és gyorsabban találsz megoldást bármire. Viszont ha ideges vagy, kapkodsz, ne jut eszedbe semmi, ettől mégidegesebb leszel és még annyira sem fog sikerülni semmi.
2016. okt. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!