Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy jobb ha távol...

Igaz az, hogy jobb ha távol tartjuk magunkat a negatív kisugárzású, vagy zavaros emberektől?

Figyelt kérdés
Sok negatív tapasztalatom volt már és általában már tudatosan kerülöm ezeket. De sokszor mutatják magukat normálisnak kedvesnek elsőre, és utána lesznek ok nélkül ingerlékenyek, kegyetlenek, ha pl viccelődsz velük.
2013. jan. 30. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. jan. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösz a választ, úgy gondolom, hogy ez inkább ezoteria kategória ezért is írtam ki ide.
2013. jan. 30. 23:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy velem van a baj de nem értem a kérdésedet.

Viccelődsz az emberekkel, aki negatívan áll hozzá az már negatív kisugárzású? Nem mindenkivel lehet viccelődni. Ezért már én is leküldtem pár embert a ...-hu ba.

Pl a másik ember piszkálása az nem vicc.

Vagy a olyat mondasz amin a másik megsértődni, és azzal kibújni, hogy csak vicceltem, ez megint nem egy jó dolog.

De az is lehet, hogy a viccelődéseddel egy pont beletrafáltál valamibe amibe nem kellet volna.

Lehet, hogy most nem ez a helyzet, de ez az én meglátásom.

Ok nélkül ingerlékenyek? Biztosan nem ok nélkül van, hanem viccelődés helyett beszélj velük nyíltan, hogy mi is a baj valójában, lehet hogy elmondják. De olyan embernek biztosan nem aki mindenből viccet csinál, még a másik ember nyomorúságából is.

Lehet, hogy elsőre azért normálisak az emberek meg még nem ismernek. Tudod egy mindenen viccelődő egyén az minden csak nem szimpatikus. (Nem akarlak megbántani, bocs)

mert nem lehet velük komolyan beszélni, soha nem tudni mit gondol valójában, és min viccel. Vagy hogy egy emberi tulajdonságon, pl valaki kiönti a teáját, ezt megint elviccelni, ez is a bunkóság határa.

Szerintem csak azzal viccelődj aki érti a humorodat, vagy tisztában van a helyzettel, hogy mikor mondasz valamit komolyan vagy csak elbagatelizálod a helyzetet.

2013. jan. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te most megadtad a veszett kutyák tökéletes jellemzését.
2013. jan. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért? Szerinted ilyen emberekkel kell keresni a kapcsolatot??

Nem is értem. Aki negatív, meg valami nincs vele rendben, azzal nem kell keresni a kapcsolatot.


A fura emberek döntő többsége nem pszichopata, de akár az is lehet közöttük. Ajánlom "Hare: Kímélet nélkül" c könyvét.

2013. júl. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!