Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nektek van/volt képzeletbeli...

Jazzmyn kérdése:

Nektek van/volt képzeletbeli barátotok?

Figyelt kérdés

Ha igen mik voltak a szokásai? Mi volt a neve? Sokat voltatok együtt? Mi ő? Mikor ismerkedtetek meg? (Ha már nincs)Mikor ,,tűnt el"?


Csak azért kérdezem mert kíváncsi vagyok. Az én képzeletbeli barátom egy alakváltó. Csak élőlények alakját tudja felvenni kivéve az emberét.Tudtommal nőstény,de lehet hogy nemet is tud váltani. (Ebben nem vagyok biztos) Eléggé makacs és harcias,de nagyon kedves. Az egyik szeme teljesen fehér kivéve a pupilláját ami fekete,a másik pedig teljesen fekete a pupillája pedig fehér. Ezért Yin-yangnak hívják. Álltalában kutyaként jelenik meg. Hozzám hasonlóan nem túl emberbarát. Elsős koromban ismerkedtünk meg,de akkor még nem igazán figyeltem rá,illetve nem tudtam,hogy mások nem látják. Éppen ezért a tanáraim kicsit furcsán néztek rám amikor vele játszottam. Néha másnak is megmutatja magát nagyon ritkán. A barátnőm majdnem elájult amikor meglátta. Beszélni nem tud csak az állatok nyelvén (A kutyámmal rendszeresen beszélget) De mostanában a frászt hozza rám. Folyton szaladgál csak az árnyékát vagy a farka végét látom. Bújócskázik. Már megkértem,hogy haggya abba de nem igazán hallgat rám (mint már mondtam eléggé makacs) A frász kerülget tőle,de remélem majd abbahagyja.


Aki azt mondja hogy menjek el pszihológushoz az menjen a francba. Nem erre vagyok kíváncsi.


14L



2016. okt. 30. 20:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

"Aki azt mondja hogy menjek el pszihológushoz az menjen a francba."

Talán ha nem a képzeletbeli barátoddal beszélnéd meg ezt is, akkor belátnád hogy igen is szükséged van szakorvosra.

2016. okt. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
hogy lehet csak kepzeletbeli ha mas is meglatta?
2016. okt. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
60%

#1 valahol azt olvastam hogy a gyerekekben meg megvan a kepeseg a szellemvilag latasahoz

vagy valami ilyesmit

2016. okt. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Én képzeletbeli barát besorolást adtam neki, mert nem szellem és nem is olvastam ilyen lényről. Ezt a kis eltérést elnézem,ugyanis mint írtam nem tudom megkérdezni,hogy mi ő.
2016. okt. 30. 20:23
 5/25 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#4 ha mas valoban latja akkor semmikepp sem lehet csak a te kepzeletedben

es minden ami "cselekvokepes" az szellem (csak neked tested is van)

2016. okt. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Nem, sose voltam vallásos.
2016. okt. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
67%
Ha érdekelnek a fiúk, akkor semmi gond.
2016. okt. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem kamu, akkor vmi nagy baj vAn nalad!
2016. okt. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nincs, nem is volt, de szeretnék egyet :D
2016. okt. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
67%

Ha nem viccelsz, akkor valami baj van az elméddel.

És ha más is látja akkor az már nem képzeletbeli, szerintem ezt tudasd a szüleiddel és fordulj szakemberhez.

Egyébként volt 3 képzeletbeli barátom is, igen.

Az egyik, a legelső egy piros-n.sárga-piros(fej-tor-potroh) bogár volt, a kezem fele volt kb, neki volt a felesége Csiga, ő egy csiga volt akinek volt keze és lába, rózsaszín házzal, és volt egy társuk aki egy színes tollú kakas volt.

A bogár mindig akkor "napozott" amikor esett az eső, és az esernyőm tetején, az ágyam alatt laktak.

Kb 3 évesen jelent meg a bogár, olyan 6-7 körül lehettem amikor a felesége, és olyan 8-9 amikor a kakas.

Nevük is volt. Az összes eltűnt 11 éves koromra.

2016. okt. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!