Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek volt képzeletbeli...

Nektek volt képzeletbeli barátotok kiskorotokban?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy 1000 ilyen kérdés van, sokat meg is néztem, de most már kíváncsi vagyok.

Emlékeztek rá, hogy nézett/néztek ki?

Mekkorák voltak? Láttátok őket vagy csak a hangjukat hallottátok? Segítettek Nektek valamiben?

Hány volt? Beszélgetettek vele/velük? És ha igen, szóban vagy csak gondolatban?

Tudom, hogy a legtöbb embernek ez hülye kérdés, egyesek szerint normális gyermeknek 'nincsenek képzeletbeli barátaik!". Nekem szerintem azért voltak, mert nem volt egy igaz barátom sem, soha, nagyon zárkózott voltam, aszociális, nem beszéltem senkivel, utáltak ezért, óvodában is, iskolában is, mindenhol. Pedig az eszem a helyén volt.

Hol jelentek meg Nektek? Meddig maradtak veletek?

Természetesen nem kötelező minden kérdésemre választ adni, de tényleg nagyon elkezdett foglalkoztatni ez a téma.

Személy szerint Nekem 3 volt. Ha valakit érdekel kommentben adhatok Én is leírást, hogy hogy néztek ki, min segítettek át stb.



2015. nov. 26. 15:52
 1/2 anonim válasza:
Nekem nem volt, így el se tudom képzelni, hogy milyen lehet ez. Tudnál erről mesélni?
2015. nov. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát nekem mondjuk, hogy voltak de nem is igazán voltak igaziak. Kizárólag csak akkor jelentek meg amikor nagyon gyorsan akartam futni. Mindig úgy jelentek meg, mintha rajtuk állnák és azok futnának helyettem. Egyébként barna és fekete kiskutyáknak képzeltem őket és gondolatban ösztönöztem őket ilyen "Gyerünk kutyák!" stílusban. Mondjuk azt hiszem nem is voltak igazán képzeletbeli barátok mert max. 5 alkalommal h "felbukkantak", egyébként pedig egyáltalán nem gondoltam rájuk.

Egyszer pedig ha jól emlékszem akkor volt egy képzeletbeli lovam. Neki sem volt hosszú élete (max.2-3) nap, de azalatt az idő alatt folyton vele "játszottam". Sőt ezalatt az idő alatt mentünk valahova autóval és az autó mögé kötöttem.

Viszont ajánlom Matthew Dicks Egy képzeletbeli barát naplója című könyvet. Nekem nagyon tetszett. Regéket tudnák írni róla, de most nem fogok. Nézz utána ha érdekel :)

2015. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!