Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nektek volt képzeletbeli...

Nektek volt képzeletbeli barátotok? Vagy valaki gyerekének nincs?

Figyelt kérdés
A 3 éves unokaöcsém mostanában a szemüveges, tüskés fejű képzeletbeli barátot emleget, párnacsatázik vele, beszélget vele, nevetgél, és néha beszalad az üres házba mondván: "hová mész?". Én kíváncsi vagyok, nekem nem volt képzeletbeli barátom :D hogy néz ki egy ilyen?

2013. okt. 20. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt,bár én nem emlékszem,csak a szüleim mesélték.Az én képzeletbeli barátomat Lalinak hívták és általában olyankor "jelent meg",amikor rossz fát tettem a tűzre.Ilyenkor mindig mondtam a szüleimnek,hogy nem én csináltam,hanem a Lali.

Később rájöttünk arra is,hogy miért pont ezt a nevet kapta a képzeletbeli barátom.Volt egy ovis társam,akinek az akkor tizenéves nővérének egy Lali nevű srác udvarolt és a kislány sokszor emlegette az oviban ezt a nevet.Valószínű,hogy nekem megtetszett a név és így lett egy Lali nevű képzeletbeli barátom.

23 vagyok,de még ma is szoktam poénkodni ezzel,ha pl eltörök valamit,akkor mindig mondom,hogy nem én voltam,hanem a Lali. :D

2013. okt. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy a kissrác leírja. Egy rendes gyerek, csak épp nem létező. Látja és hallja is valószínűleg. Egy ideig normális az állapot, sok gyereknél előfordul, sokan nem is említik a szüleiknek. Egy idő után viszont kóros, és szakember is kellhet. Figyeljetek rá oda, nem hiányzik neki a hasonló korú gyermek társasága? Jár oviba? Van kiskölyök akivel játszhat? Nem fél más gyerekektől?
2013. okt. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem kettő is volt: Tara és Csucsi. :) :) Én sem emlékszem már annyira rájuk, csak anyukám történeteiből és feljegyzéseiből, de ezekből egyértelműen kiderül, hogy valóságosnak észleltem őket. Nálam is az volt, hogy ha valami rossz fát tettem a tűzre és kérdezték, hogy ki csinálta, akkor mindig mondtam, hogy a "Hát a Tara meg a Csucsi!" A kislányom most lesz 3 éves, nála még nem tapasztaltam hasonlót.
2013. okt. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, egy fekete hajú kisfiú meg egy szőke, Luca nevű lány (csak a Lucát tudom, hogy azért, mert akkoriban ez volt a kedvenc nevem, és irigykedtem a Luca nevű gyerekekre). Mondjuk nekem később volt, 5-6 évesen.
2013. okt. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
fiamnak van :) szerintem ő tudja, hogy nincs is a kitalált barátja, mert csak mobilon beszél vele, személyesen nem igen találkoznak :D de tök cuki mikor mesél róla, persze magáról mesél ilyenkor, a nem túl jó tetteiről... :)
2013. okt. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én gyerekemnek (fiú) is van, Hangyának nevezi. Ő egy hosszú szőke hajú lány, kicsit elálló fülű, és meglepően hasonlít a Hanna nevű csoporttársára az oviból, akibe szerelmes volt középsőben.
2013. okt. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem volt. Sárkinak hívtam....:D Nem igazán emlékszem rá, hogy nézett ki,csak mesélték nekem. De úgy rémlik, szőke hajú lány volt. :)
2013. dec. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem nem volt. Egyszer sem kepzrltem el semmit
2016. jan. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!