Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek volt képzeletbeli...

Nektek volt képzeletbeli barátotok?

Figyelt kérdés

Ha igen,hogy nézett ki,miket csináltatok vele?

Nekem volt,és ha belegondolok,úgy nézett ki,ahogy a kaszást szokták ábrázolni. Fekete ruhája volt,magas volt,kapucnis. Kommentáltam neki,hogy éppen mit csinálok. Aztán ő néha elment a bejárati ajtó mögötti függöny mögé,ott ,,lakott",sose mentem utána.



2015. nov. 25. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Képzeletbeli barátoknak hitt dolgok nagyja nem képzeletbeli.

Nem emlékszem lett volna. De rengeteg embernek mutatkozik meg egyik őrangyala kiskorában.

2015. nov. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
A legtöbb embernek van, a neve jézus. Azt hiszik, még mindig az emberekkel van, tehát velük. ÉN MEG FOGOM BOSSZULNI HOGY MEGÖLTÉTEK A JÓTEVŐT!!!
2015. nov. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, sőt voltak! :D
2015. nov. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor nekem egy őrangyalom volt az, aki úgy nézett ki,mint a kaszás?
2015. nov. 25. 15:50
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem volt. A kiskoromra nem emlékszem olyan szintig, nagyobbacska koromban pedig nem képzeltem el senkit szándékosan magam mellé.
2015. nov. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező nem tudom. Ha láttad is, és nem csak elképzelted akkor is több dolog lehet. De mindenképpen pszichológia oka lehet. Nem ártan egy szakembert megkeresned és elmeséld ezeket.
2015. nov. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egész kicsinek volt 3 is.

Nem voltak barátaim, velük beszélgettem. :D

Nevük is volt, először egy volt, úgy nézett ki mint egy hangya, de kb akkora volt mint egy kis gyerek keze, piros-narancssárga színe volt 3 tagra volt osztva a teste, mint egy ízeltlábúnek.

4 lába volt, első 2 volt a 'keze'. Mindig azt képzeltem, hogy a vállamon ül és beszél hozzám, ha esernyővel mentem ő az esernyő tetején 'napozott'.

Rengeteg mindenen átsegített, emlékszem, hogy 4.-ben angol vizsgát kellett tennem, baromi nehéz volt, több órát készültem, ő biztatott, hogy ne adjam fel.

És átmentem a vizsgán, 4-es lett. :)

A másik egy kicsit később jött, egy csiga volt, akinek a házából 2 kéz jött ki, az előző barátomnak a felesége volt.

A harmadik kb 9 éves koromban jött, lerajzoltam egy színes tollú kakast és 'életrekeltettem'.

A nevüket nem írnám le, mindnek hülye neve volt, fogalmam sincs honnan szedtem őket.

2015. nov. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem, nemvolt.


De gyerekkoromban volt az a mese a cartoonon a fosterék háza képzeletbeli barátoknak, már akkor is felbukkant bennem a gondolat, amit szeretnék ha megválaszolnátok hogy akinek volt képzeletbeli barátja, ti láttátok is úgy mint mondjuk a szüleiteket vagy csak úgy hittétek/csináltatok/játszottátok mint ha ott lenne? ( Nem bántásból, de ez engem tényleg érdekel )

2015. nov. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, igen, én láttam őket.
2015. nov. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem voltak. Igazából mindig korombeliek voltak, akik olyan tulajdonságokkal rendelkeztek és olyan kapcsolatunk volt mint amilyenre úgy éreztem szükségem van. Általában otthon "jelentek meg" amikor egyedül voltam, de volt hogy utcán, iskolában vagy bárhol máshol is. Hogy látja-e az ember őket? Csak saját nevemben tudok nyilatkozni, én ténylegesen nem láttam őket. Ez az egész csak gondolatban zajlott, de olyan erőteljesen és szinte elszakadva a külvilágtól hogy teljesen életszerűnek hatott. Hasonlóan ahhoz amikor elbambul az ember és megindulnak a gondolatok, képek a fejében.
2015. nov. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!