Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki a világegyetem teremtője?

Ki a világegyetem teremtője?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ugye minden van valamiből. Először baktériumok voltak a földön ugye. A föld is létrejött.

A föld elemei is vannak valamiből, az univerzum elemei is vannak valamiből.

De az elemek eleme miből van? Úgy értem, hogy a semmiből ezek nem állhattak össze, és az sem lehetséges hogy a kezdezek óta létezzennek, mert nincsen kezdet, kivéve ha valaki teremtette ezt a világot.

Szerintem ez nagyon ijesztő, ha belegondolok félelem önt el, de tényleg.

Mert ki tudja, hol is vagyok pontosan (Az oké, hogy a földön, otthon a szobámban)

Vagy hogy mi lehet az univerzumon túl, ez teljesen megrémit, hogy ilyen világban élek, amiről semmit nem tudok.

Nyilván isten létezik. Én erre következtettem.

Az univerzum magától csak nem jött létre a nagy semmiből, az ürességből... De mi lehet az egész mögött?

A mai nap folyamán több ilyen kérdést kiirtam, nagyon érdekel a téma.

Remélem kapok rá választ, előre is köszönöm! 14/L



2016. nov. 12. 22:19
1 2
 11/13 How Arrow ***** válasza:
méket= melyiket? Bocsi
2016. nov. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Akkor sem fognád fel ha tudnád.

Nem vagy képes megérteni.

2016. nov. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nézd, ezt a teremtés dolgot az ember megpróbálja elhárítani magától.


És erről vitatkozik, amióta itt él az univerzumban.


És egészen addig mard a csapdában, míg be nem vallja magának az igazságot, a saját szerepét az egészben.

2017. máj. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!