Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Én a Sátánista vallást szeretn...

Én a Sátánista vallást szeretném tanulmányozni. Ehhez szeretném, ha küldenétek anyagokat. Lehetőleg ne olyat, amit le kell tölteni. Megoldható?

Figyelt kérdés
2016. szept. 4. 19:27
 1/8 Ozmium42 ***** válasza:
36%

Üdv!


Ha a sátánista vallást szeretnéd tanulmányozni, akkor a kereszténységet tanulmányozd, ugyanis a sátánizmus nem más, mint meghasonlott kereszténység.

2016. szept. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2016. szept. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a sátánizmus név alatt rengeteg minden "fut" nem lehet azt mondani h felkezetekről van szó vagy ilyesmi de ez mégiscsak egy vallás, allapjaiban is eltérő, max külsőségekben leeht hasonlóság (pl lefordított pentagram "hú de gonosz vagyok" hozáállás stb) de a motivációk már nagyon eltérnek


és ha meg is ismered az összes nagyobb "sátánizmust" nagy valószínűséggel nem találsz olyan közösséget za országban amelyik tényleg olyan is és nem vagy teljesen saját ideologiája van vagy nem aggatta rá a sajátos elképzeléseit

2016. szept. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A LaVey-i sátánizmusről lenne szó
2016. szept. 5. 06:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Spirits of Eridu

[link]

2016. szept. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez utóbbi egy másik fajta sátánizmus, ált. az amerikai neonácik vallják magukénak
2016. szept. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
LaVey Sátánista Bibliáját le tudod tölteni a netről, elég ha csak beírod a keresőbe. Sajnos/ha jól beszélsz angolul akkor nem sajnos, magyarul csak részletek vannak fent, a letölthető változat angol.
2016. szept. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. szept. 6. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!