Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Érzésem szerint létezik ez a...

Érzésem szerint létezik ez a szó: énmás. A kérdésem a következő, mit jelent ez pontosan, megegyezik az egoval?

Figyelt kérdés

2016. nov. 21. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Rossz az érzésed, mert ilyen szó NEM létezik, ezért jelentése sincs.
2016. nov. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsőnek létezik ilyen szó, ha nem is használjuk naponta. Viszont a google ad választ a kérdezőnek, minek kopizzunk?
2016. nov. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az énmás egy olyan állapot ahol tudatában vagy a saját létezésednek de vannak olyan dolgok amik ellenkeznek az egóddal.
2016. nov. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Közös legjobb barátunk, a Gúgli ennyit tud róla:

[link]

2016. nov. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennek egy része csak rossz helyesírás miatt került a lisátba, de összesen sem sok.

Viszont én azon a véleményen vagyok, hogy ha egy szó nem is szerepel egyetlen szótárban sem, de érthető, akkor használható is.

Én magam az énképpel azonosítom (énképp->képmás->énképp). Ha zrikoluridoriumot kérdezné, azzal nyilván senki nem tud mit kezdeni.

2016. nov. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

El kell viselni a dolgokat lelkileg. Át kell verekedni magunkat rajta, ha érdekel, akkor keresni, még ha rosszul is esne. Valojában nem rossz az, de ez túl hosszú, végig kell menni rajta, de nincs is más választás. Nem jelenik meg, vagyis nem tudni mikor jelenik meg és addig sok szenvedést okoz, nem hagy békén, égető (de nem égő). Ki kell elégülni lelkileg ahhoz hogy müködjön (bármikor müködhet) ahhoz pedig dolgozni kell. Meg kell adni a szükséges tiszteletet is, miképpen én is megadtam az irányotokba, mármint amennyire csak tudjátok. Akkor szivetek örül majd, hogy megfelel ilyen ziziségnek is, hogy teccetek, és eggyel kevesebb problémátok lesz az életben. De ez a cucc meg is nyithat, és akkor szétrombolhatja az egót. Az egóval minden megegyezik, ami nem, az egón felüli, boldogitó, rendkivüli, könnyen felismerhető (nagy). Nem tudni, hogy mikor lép életbe, de leirván valóság lett, és bárkit megszabadithat. :) xd

Megfelelő állapotban végigpörgeti az egót, elpusztitja majd kiemeli a lelket az ige, a lélek magára ismer és elkezdi látni. Ez bárkivel megtörténhet, csak le kell hozzá irni a programot, akár személyre szabottan is, meg mindenféle módon, mert képesség áll mögötte vagyis látszik amikor megtörténik. Én elmondhatom, hogy a teljes képességet birtoklom, mert könnyen leirom, ha kell, és látom hogy végzi a dolgát, gondolkozok jó sokat még utána is...

2016. nov. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm MINDENKINEK a hozzászólását. Szép napot!
2016. nov. 22. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!