Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi az a szellemidézés? Hol az...

Mi az a szellemidézés? Hol az igazság?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az egyik barátnőmmel beszélgettem, és furcsa témát hozott fel… Azt mondtam, hogy őneki sikerült szellemet idéznie… És hát… ő látott egy fehér szemű izét, akik gonosz, meg idézett egy őrző szellemet vagy mit tudom én milyen badarságokat mondott nekem.. lényeg a lényeg… elkezdtem keresgélni a neten ezekről, mert bármennyire is hazugságnak véltem, nagyon kíváncsivá tett a dolog. Ezért hát úgy döntöttem utána nézek… Az interneten találtam egy csomó dolgot, de valahogy nem áll össze a kép.. Valaki azt mondja h láthatatlanok, van aki pedig azt, hogy sikerült megidéznie egy őrző vagy milyen szellemet, és ő reggelente megjelenik meg amikor kedve van meg valami láncról meg ilyesmikről beszélt.. nah, de nem is folytatom, mert egyáltalán nincsen ehhez kapcsolódó információm.. Ezért szeretnék tőletek ilyeneket szerezni, hogy akivel ilyen történt már, vagy egyéb kérlek, meséljen erről nekem.

2016. nov. 25. 20:24
 1/6 anonim válasza:
0%
Ez ne érdekeljen istentelen téma.
2016. nov. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én is kiváncsi lennék ezekre...
2016. nov. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
Ilyenben ne kutakodj... Én is kutakodtam sokszor játszottam horror játékkal és megjelent nekem halucinálva Golden Freddy. Ha meg szellemet akarsz idézni, vállald fel hogy meg fog ölni.
2016. nov. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eszem ágában sincs szellemet idézni, csak érdekelt, mert azt se tudom, hogy igazándiból léteznek-e szellemek.
2016. nov. 26. 09:54
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Nem léteznek. Nyugodt lehetsz.
2016. nov. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az igazság ODAÁT van!
2016. nov. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!