Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemidézés? Mi is az...

Szellemidézés? Mi is az igazság? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Idéztetek már szellemet? Milyen volt? Élmények? Még mielőtt valaki lehurrogna, hogy veszélyes, megmondom, hogy eszemben sincs szellemet idézni. De nemtudom mi az igazság. Ha itt visszanézem a kérdéseket, látok olyat, ahol azt írják hogy hülyeség, nem sikerült... de van olyan is, ahol azt írják hogy félelmetes volt... De akkor most mi az igazság? Élményeitek? Lécci most tényleg ne kitalált szellemsztorikat írjatok. Köszi a válaszokat előre is.
2011. jan. 28. 18:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt már benne részem,de ne legyél kíváncsi ugyan is a szellemek akkor is velünk vannak ha nem látjuk őket és ha megidézzed akkor veled marad,ami abban nyilvánul meg,hogy fáradt lehetsz,meg rosszakat álmodhatsz ,esetleg hangókokat hallhatsz,tehát nem játék és nem szórakozás.Amikor én idéztem még nem tudtam sajna a következményeket,ha tudtam volna biztosan nem teszem.
2011. jan. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%

Elso valaszolo!

Egyetertek veled!!!

En sem tudtam milyen veszelyeket rejt !!!

Aztan megtapasztaltam es nem is ajanlom senkinek,aki azt hiszi ez jatek...mert nem az :(

2011. jan. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nem tudnátok bővebben kifejteni mi történt?? Mert én is kíváncsi lennék rá.
2011. jan. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%

Oke, sorolom mik tortentek utana:

Leestek maguktol targyak,csorompoltek a konyhaban az edenyek,kopogast hallottam minden ejjel a fejem felett,ajtom magatol kicsapodott,suhano arnyek a falon,

Tv ki-be kapcsolt,ejjel sokszor hirtelen hideg lett es ereztem,hogy van valaki a szobamban,egyszer lattam ejjel az agyam mellett lebegni egy attetszo alakot,almomban demonok akartak megolni kb.6 even keresztul.Mindezeket nem csak en tapasztaltam,hanem tesoim es baratnoim is,amikor nalunk voltak. Vegul elkoltoztunk ebbol a lakasbol, az almok csak segitseggel multak el,a tobbi abbamaradt... ne csinaljatok, tenyleg! Evekig feltem meg nappal is egyedul a lakasban,ejjel meg...azt inkabb hagyjuk!

2011. jan. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
59%
Most tényleg legyél őszinte! Nem csak be akarsz minket etetni? Én ehhez hasonló dolgokat soha nem tapasztaltam. Mondjuk én nem is próbálkoztam szellemidézéssel.
2011. jan. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
70%

Szerinted miert hazudnek?

Le se irtam eloszor,direkt,mert olyan ugysem hiszi el,aki nem latta a sajat szemevel. En se hinnem el a helyedben.

En tudom,amit tudok,lattam amit lattam es ezt legszivesebben kitorolnem az emlekezetembol,de sajnos nem tudom!

2011. jan. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%

Én már idéztem szellemet. Hogy mi történt?

Egy nagy semmi.

De azért félelmetes volt :D

2011. jan. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Hát igen nekem is voltak már hasonló élményeim és nem szabad velük szórakozni. Szellemet idézni csak szakemberrel szabad, mert különben gonosz lényt is átengedhetsz, mint az előttem szóló, hogy 6 évig volt rátapadva valószínűleg egy démon. És így is szerencséd volt, hogy nem követett az új lakásba. Én annak idején tisztánhalló voltam. A legelső ami megtalál áltlában a gonosz lélek, mert ő kérés nélkül jön. Nálam történt olyan, hogy éjjel mikor aludtam megfogta az ablakomat és elkezdte rázni, leverte az angyalos szobromat, pakolászott a lakótársam szobájában, leborította a virágot a szekrény tetejéről és egyszer amikor éjjel tanultam vizsgára egyedül voltam a lakásban és a mellettem lévő szekrényen végighúzta a körmét egész a plafonig. Pedig én nem idéztem szellemet, egyszerűen csak rámtapadt azért, mert meg volt a képességem, hogy halljam őket. 1 évig tv és nagyvillany mellett aludtam, mert a tv legalább elnyomta a hangját. Volt, hogy reggel arra keltem, hogy mindkettő le van kapcsolva és egyik lakótársam sem volt a lakásban akkor... Általában lihegő hangot adott ki meg előfordult hogy hörgött is. Mondta azt is, hogy meg fog ölni. Nem tudott bántani, d viszont amint beesteledett nem mertem már a lakás folyosólyára sem kimenni, mert "viszonylag" úgy éreztem magam "biztonságban " ha ki sem teszem a lábam az ágyamból. Pedig ott sem voltam abban:S Még szakembert is hívtam, hogy tüntesse el. 3 napra sikerült aztán visszajött. Mindenesetre most már nem halom a hangját, mert lecsukták a . szemem. Csakannyiból tudom, hogy néha még itt témfereg, hogy hideget szoktam érezni, ha a közelembe jön. Én nem próbálkoztam idézéssel, nem hittem ezekben a dolgokban, egyszerűen csak megtalált, de tudod mit 2 éve próbálom eltüntetni és nem sikerül. Mára az a furcsa, hogy kezdem egészen megszokni, már amennyire meg lehet. Ugysem tudok mit csinálni, mert ha hazamegyek az albiból ahol lakom oda is követ. NE PRÓBÁLKOZZÁL IDÉZÉSSEL VAGY HA IGEN CSAKIS SZAKEMBERREL, AKINEK TÖBB ÉVES TAPASZTALATA VAN. DE OLYAT, HOGY ÖSSZEÁLLUNK A BARÁTOKAL AZT LESZ AMI LESZ------>>>>>SEMMMMIIIKKKÉPPPPPPPP!!!!!
2011. jan. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%

21.05

Utolso:

Latom van mas is akivel tortent hasonlo,en ugy gondolom,hogy tobbnyire azokkal tortenik ilyen,akik fogekonyak erre,azaz nyitva a 3.szemuk, tisztanhallok, tisztanlatok,stb

14 eves koromban azt mondtak medium vagyok, ezert is vonzom a szellemeket. Ez pl megmaradt a mai napig, megerzem,ha van szellem a kozelemben, ha olyan helyen alszom ,ahol elozoloeg meghalt valaki almomban elojon.

Megalmodok elore dolgokat,megerzek minden tortenest. Nagyon sok minden tortent velem,amire nincsen normalis magyarazat.Tul sok is,lattam demon altal megszallt embert,aki csak annyit mondott nekem takarodjak el a lakasabol,majd mikor magahoz tert nem emlekezett semmire.

Gyerekkoromban minden almomban gyerekek szellemet kisertem at egy hidon a tulvilagra.Es sorolhatnam....

Az erre nem fogekony emberek szerintem semmit sem fognak tapasztalni soha,a szellemidezes soran sem...

Amugy en ha egyedul alszok, a mai napig teljes vilagitas es tv mellett tudok csak,pedig elmultam 30 eves :)

Probalok mar nem foglalkozni ezekkel a dolgokkal,eloszor valaszolni se akartam a kerdesre,mert felek,hogy megint elkezdodik,ha foglalkozok vele.

Tudom sokan mosolyognak majd ezeken a sorokon,de egy normal hetkoznapi embertol ez normalis reakcio.

2011. jan. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Hát mimár nem egyszeridéztünk szellemet.A barátokköztbe is Én idéztem vissza magdianyust!XD
2011. jan. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!