Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Paranormális dolgok történnek...

Paranormális dolgok történnek velem és egy lány között. Vélemények?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és hozok egy gyors példát ami nemrég történt velem, de előtte már rengeteg ilyen volt, de ez ösztönzött hogy írjak.

Ma néztem 2 youtube videót egy kezdő videósról, aki nem is felkapott, rá egy órára a lány aki az osztálytársam elküldte a két videót hogy:"Nézd mit találtam! Őt is és engem is sokkolt mert elmondtsm neki.

Aztán egyszerre gondolunk ugyanarra az emberre....vagy megy a fejembe egy szám ő meg elkezdi énekelni...Szerintetek csak a sors fintora, veletek is szokott ilyen történni? Engem egyre gyakrabban, kb. naponta es mar nem tudom hova tenni...



2016. nov. 30. 23:03
1 2
 11/11 volus ***** válasza:
Próbáljátok ki irányítottan a dolgot! Te gondolj valamire, először valami egyszerűbb dologra és ő próbálja meg kitalálni és ha ezek mennek, akkor mehet kicsit nehezebb is. Ne gondolkodjon a válaszon, hanem csapja rá azt, ami elsőként az eszébe jut! Érdekes dolog is kijöhet belőle. Jegyezzétek meg mennyi kérdésből mennyi jó válasz lett! Ha egyáltalán nem mondod el neki a kérdés témakörét és úgy is fogja tudni nagyjából a választ, az már elég jó. Előtte célszerű egymásra hangolódni valami közösen kedvelt zenének a hallgatásával, vagy film nézésével de ez csak példa bármi jó rá. Csak ketten legyetek, ne legyen zavaró körülmény. Ha pedig közben hirtelen hűvös lesz a helyiségben ahol vagytok, vagy valamelyikőtök úgy érzi, hogy van ott még valami, akkor ne erőltessétek tovább és hagyjátok abba. Ez nem úgy működik, mint a filmekben, hogy a másik szemébe kell nézni és vért izzadva koncentrálni kitalálod mit akar a másik. Ne is nézd a másikat, az csak elvonja a figyelmet. Úgy kell , mint amikor vagy elmélázol vagy csak meredsz a semmibe. Ha tényleg meghalljátok azt, amit a másik gondol, azt a másik hangján fogjátok hallani, nem saját gondolatként, de valahogy a fejetek középső részén fogjátok érezni a hangot, érdekes lesz, de nem kell megijedni. Egyik saját példám: dokinál voltam ÁEK-ben. Egy full elvont példát hozott fel egy testi dologra, amit magamtól az életben nem gondoltam volna példaként, de akkor, mikor visszaült a helyére és feltettem a kérdést és a választ akarta mondani,kb fél másodperccel előtte hallottam a doki hangján a fejemben a válaszát,mintha szinkronban hallottam volna,hogy épp mire gondol és ki is mondtam,amit akart pont akkor,amikor ő is mondta. Még az asszisztense is csak nézett, hogy mi van. Hát még én. :D Na, szóval, szerintem így is hozzá állhattok a dologhoz. Amúgy meg vedd el a csajt feleségül, ahogy már előttem is javasolták! :D
2016. dec. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!