Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » HA varázslás, gyógynövénytan,...

HA varázslás, gyógynövénytan, gyógyítás, spiritualitás, érdekel akkor hova menjek?

Figyelt kérdés
Hogy neveik az azonos témákkal foglalkozó közösségeket?

2016. dec. 19. 19:50
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
7%
Van valami jó gyógyfüved a valóságra?
2016. dec. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, ha nem, nwm gyógynövény+hatóanyag-szakértő a szakma megnevezése, hanem drogista. Ezért csak ne engem tegyetek felelőssé. Van ezen kívül is végzettségem, cifrábbnál cifrább nevekkel.
2016. dec. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

Én humán erőforrás létszám leépítő szakmenedzser vagyok.

Egy eutanázia végrehajtó intézetben vagyok asszisztens.

Ez a cifra szakma. Csak poén el ne hidd.

2016. dec. 19. 22:50
 24/38 Helyes válasz ***** válasza:
Vegyes a kérdés.A gyógynövény,gyógyítás,spiritualitás rendben.De miért akarsz másokon uralkodni?Ugyanis a varázslás erről szól.Másokra rákényszeríteni akaratod.És az a gyógyítással,és az igazi spiritualitással olybá tűnik ellentmond.
2016. dec. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim válasza:
100%

Istenkirály vagy ember!


Én nem húzlak le. Szerintem ha van konkrét célod akkor csináld azt, ha meg csak simán érdekelnek ezek a dolgok akkor építsd be az életedbe, foglalkozz a spiritualitással, meg járd a természetet gyógynövényekért meg mindent amit akarsz. Találhatsz spirituális meg herbista köröket is.

Ne szállj azért el teljesen a földtől, a varázslást sem ilyen sarkalatosan kell érteni hogy harrypotter, mint ahogy a sok idióta reagált itt rá. Nyilván nem kóklerkedni kell, ezért is fontos hogy először járd meg belül ezt az utat, majd utána próbáld átadni azt ami neked már működött. Ezzel már max csak azokat csapod be akik majd téged istenítenek hogy oldd meg az életüket, és mikor koppannak mert rájönnek hogy ehhez nekik is tenniük kell, na akkor majd elhordanak mindenfélének... Azok akik 0 szinten értik és foglalkoznak a létezéssel. Sose foglalkozz ezekkel.

Ne hagyd magad lebeszélni semmiről amit ki szeretnél próbálni!

2016. dec. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
0%
Moziba
2016. dec. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 Helyes válasz ***** válasza:
30%
Jól mondja.Ne hagyd magad.Befolyásolni főleg ne,mert még a végén jó útra térnél,azt meg ugye senki sem akarhatja tőled.
2016. dec. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
20%
Írj egy verset a kamilla virág szociális fejlődéstörténetének vallasi megközelítéséről. Vidd bele az externáliák internalizàlását és a káros széndioxid kibocsátás minimalizálásának magas fokú technólógiai lehetőségeit.
2016. dec. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Értem értem. DE miért nem kapok választ? Vagy vak vagyok és nem látom? Én egy szót keresek.
2016. dec. 19. 23:44
 30/38 anonim ***** válasza:
48%

De ha nincs rá szó


Találd ki!

2016. dec. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!