Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A ti városotokban terjengenek...

A ti városotokban terjengenek rémtörténetek?

Figyelt kérdés
Vagy történt veletek megmagyarázhatatlan eset? Tudom, hogy nem igazán az ezotéria témakörbe tartozik.

2016. dec. 31. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem.
2016. dec. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Horror story kell ?
2016. dec. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Erre én is kíváncsi vagyok :)
2016. dec. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Én csak hallottam rémtörténetet, de velem még személyesen nem történt semmi ilyesmi. Egerben lakom, és itt a környék tele van dombokkal, keleti és nyugati irányból. Azt mesélték, hogy az egyik szőlődombra, pontosan szilveszter estéjén, felment egy baráti társaság, hogy onnan nézzék a tűzijátékokat. Egyszer csak egy nagyon furcsa lényt pillantottak meg maguk előtt, ott fent, a dombon. Nem tudták beazonosítani, hogy mi lehetett az, csak gyorsan leszaladtak a domboldal aljába, ahol már az utcák, házak kezdődnek. Néhány éve még mi is szánkóztunk ezeken a dombokon, egyszer még sötétben is. Amúgy legutóbb tavaly nyáron voltam fenn, azelőtt pedig tavalyelőtt tavasszal. Mindkét alkalommal csak egy pár fotót szerettem volna csinálni a városról, de a nagyméretű kóbor kutyák eléggé megijesztettek, úgyhogy gyorsan legurultam a bringával. Kocsi nélkül nem mennék még egyszer fel, az tuti.
2016. dec. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
4. Ez nagyon izgalmas. :D És milyen kutyák voltak?
2016. dec. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy juhász, egy másik alkalommal meg valami nagy fehér. Annak nem tudom a fajtáját.
2016. dec. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Biztos aranyosak :)
2016. dec. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
A városban, ahol élek, van egy szobor Petőfi Sándorról. Egy férfi (Ő is a városban lakott) motorfűrésszel levágta a fejét szeretett költőnk emlékhelyénél, ami közvetlenül az idősotthon mellett van. Azóta azzal riogatják a gyerekeket, hogy ne bóklásszanak sötétedés után a környéken, mert lefejezi őket a férfi szelleme.
2017. jan. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

A városban ahol élek, a főutcán van egy kisebb, kúria szerű ház. Mióta az eszemet tudom, üresen áll, állítólag a tulajdonos féltékenységében öngyilkos lett,mert a felesége megcsalta a kertésszel. Állítólag a szelleme még mindig ott kísért. 13 éves koromban elhatároztam pár barátommal, hogy kifigyeljük. Már szürkült, mikor hirtelen az egyik bokor mozogni kezdett, hát nem kicsit paráztunk be. Aztán kiderült hogy csak a gondok, de egy életre elvette a kedvem a szellemvadászatosditól.


Aztán általános iskolásként utolsó éven fél évig kollégista voltam, állítólag egy kislány meghalt a mérleghintánál, mert szétcsapta a fejét. Ott történtek furcsa dolgok. Posztereket ragasztottunk a falra, és egymáshoz, ilyen összefüggően. Lementünk szilenciumra, mire visszajöttünk az összes poszter a földön volt. Aztán volt olyan, hogy mentünk volna zuhanyozni, próbáltam megnyitni a csapot, de nem sikerült, kiléptem a zuhany aló, és abban a pillanatban beindult, aztán volt, mikor mentem volna ki éjszaka a mosdóba hirtelen lekapcsolódott a villany. Most már tudom, hogy valószínűleg a vízvezetékrendszer volt elavult, meg a gravitáció miatt estek le a poszterek, de akkor, a rémtörténetet ismerve eléggé félelmetes volt.

2017. jan. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Èn pár kábszeresről hallottam, hogy üdözèsi mániájuk lett de nem tudták mi üldözi őket. Folyamatosan èrztèk, hogy figyeli valami őket ès olyankor a fejbőrük libabőrös lett hirtelen. Kimentek egy este sètálni, ès èreztèk, hogy az a valami 5-10 mèterrel mögöttük megy utánnuk. De nem láttak semmit. Egyre többször fordultak meg, mert egyre közelebb èreztèk magukhoz. Ősszel törtèntek ezek a dolgok. Arról számoltak be, hogy a faleveleken mintha kúszott volna valami utánnuk. Azt mondták, hogy a szèl nem tarthatja órákig azt a pár mèter távot mögöttük, hogy faleveleket zörgessen, miközben egy csomó utcát vègigjártak. Hetekig mesèltèk ezeket a sztorikat, de senki nem hitt nekik. Egyszer már nem jártak ki sehova, senki nem tudott róluk semmit. Egy romos èpületbe jártak, de nagyon furcsák lettek. Folyamatosan sápadtak voltak, nem beszèltek senkivel csak egymással, ès rokonaikkal. Nem volt bennük èlet. Eltelt kettő hèt ès egy erdőben találták meg őket, egymás mellett feküdtek ès teljesen kiszáradtak, elfelejtettek beszèlni, nem emlèkeznek semmire eddigi èletükből. Állítólag most elmegyógyban vannak.
2017. jan. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!