Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van a városotokban/falutokban...

Van a városotokban/falutokban régi polgári villa/kastély?

Figyelt kérdés

Ha igen, melyik településen, és mi a neve az épületnek.

MIlyen funkciót tölt be a jelenkorban?

Esetleg van valami régi tárgyad, bútorod onnan?



2016. okt. 2. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez van és már egy ideje hirdetik, nem lakják és meglepő módon azt még nem pakolták ki,pedig nagyon kieső részen van.

365 m2-es, az 1800-as évek végén klasszicizáló stílusban épült, FELÚJÍTANDÓ állapotban lévő volt Batthyány kastély eladó. Az épület földszintjén 3 szoba, konyha, wc, közlekedő és lépcsőház található. Az emeleten 3 szoba, nappali panorámás terasszal, közlekedő, wc, fürdőszobának előkészített helyiség, lépcsőház vannak. Az épület alatt nagy boltíves tágas pince van. Az épület felújítását a tulajdonosa már elkezdte, a tetőszerkezet kijavításra került, valamint a felső szinten lévő helyiségekben a nyílászárók ki lettek cserélve, a padozat lett felújítva. A fűtés jelenleg 3 cserépkályhával megoldott az emeleti részen. Telek: 7.000 m2 (103)

2016. okt. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

lehet elfogyott a pénze. mennyiért árulja?

gondolom szállodát akart

2016. okt. 2. 13:12
 3/7 anonim ***** válasza:
falunk van és egy disznóteleppel szembe. Már 25millió. Mivel műemlék ezért a felújításához nagyon sok pénz kell, és a terület 90%a nagyon nagyon régóta elhanyagolt így fás gazos stb
2016. okt. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van egy de szerintem nem nagy szám az épület,

[link]


ugy tudom egy középkorú holland páré a ház, de csak néha nyáron lakják

2016. okt. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4es én ezt simán megvenném, ha lenne pénzem rá. szerintem brutál jól názz ki
2016. okt. 2. 20:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk az önkormányzaté, de nincs pénz a felújítására.
2017. jan. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Dorogon a Schmidt-villa. Jelenleg az ÉDV használja az épületet.
2020. máj. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!