Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kiskunhalasiak! Milyen az...

Jerry22 kérdése:

Kiskunhalasiak! Milyen az élet a városotokban? Milyenek a munkalehetőségek? Közbiztonság?

Figyelt kérdés
Családommal Kiskunhalasra települnénk. Ezért szeretnék minél többet megtudni a városról.

2016. nov. 26. 15:36
 1/3 anonim válasza:
100%
Én törzsgyökeres halasi vagyok,a közbiztonság elég jó,engem még nem támadtak meg,sok a rendőr,van menekült tábor,de nem járnak be a városba,gondolom a határ miatt félnek tölünk,a munkalehetőség szerintem attól függ milyen szakmád van.De általában lehetett találni munkát.
2016. dec. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én is tősgyökeres halasi vagyok. Nekem az egyetlen gondom, ha ruhavásárlásra kerül a sor, szinte mindig el kell mennem más városba, hogy normál méretet találjak, pedig átlagos paraméterekkel rendelkezem.

Ahogy az első válaszoló is írta, a munkalehetőség a szakmádtól függ, de ha nagyon akarsz találsz. Lehet, hogy időbe telik, de találsz. Valóban sok a rendőr, állandóan cirkálnak. Engem sem támadtak meg soha, de sötétben elég para hazajönni, mert az utcánkba még mindig luxus tenni világítást..

Van menekülttábor, de a Tescoba szoktak menni, a városba nem láttam még őket. Az igazi menekültekkel nincs baj, ők nem szólnak, nem bámulnak..

Egyre több jó programot szerveznek a városban, próbálják fellendíteni a színvonalat.

Nekem egyedül a vásárlással van gondom.

2016. dec. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kiskunhalálos... unalmas hely, nincs egy normális szórakozóhely, kínai áruházak vannak, kevés ruhabolt, kicsi választék. a buszpályaudvar és a vasútállomás lepukkant és tele van hajléktalannal.

Én is halasi vagyok, azért szeretem csak mert ismerem és nem tévednék el sosem.. :D

2017. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!