Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek is nevetséges,...

Szerintetek is nevetséges, amikor egy zenét visszafele lejátszanak, és valami sátánizmussal kapcsolatos dolgot lehet visszahallani?

Figyelt kérdés
2017. jan. 4. 19:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%

Miért lenne nevetséges, inkább érdekes.

Sátánhoz végképp semmi köze.

2017. jan. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az a nevetséges, hogy úgy állítják be hogy MINDEN visszajátszott számnak a sátánhoz van köze, nem az hogy visszajátsszák, maga az h visszajátsszák az valóban érdekes!
2017. jan. 4. 19:40
 3/16 anonim ***** válasza:
Értelmetlen dolog. Sátánhoz köze NINCS.
2017. jan. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Á nem igaz!

Ha bluest játszol visszafelé, akkor csupa jó dolog történik: sok pénzed van, visszajött a feleséged, feltámadt a kutyád!

:D

2017. jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy nevetséges-e,mert én még nem próbáltam ki,nem tudom hogy kell visszafelé lejátszani...ha sokszor olyan dolog jönne ki,akkor azért elgondolkodnék
2017. jan. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem azért van jelentősége, mivel véletlenül nem jön ki egy sátánista imaszöveg. Ennek köze van a mágiához. Ilyen zenéket nem ajánlott hallgatni.
2017. jan. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
#6: Sátánista imaszöveg kön ki ha egy zenét visszafelé lejátszol?! Ja, és milyen zenét nem szabad hallgatni? Ird meg légyszi, kiváncsi vagyok, hogy véletlenül se hallgassam meg az "olyan" zenét?
2017. jan. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Vicces, mert ez a Sátánka című filmben van, ami egy elég jó vígjáték.
2017. jan. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Jaj,imádom azt a filmet!:D
2017. jan. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
amúgy tényleg,milyet nem szabad hallgatni?
2017. jan. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!