Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tudnátok sátánizmussal kapcsol...

Tudnátok sátánizmussal kapcsolatos PDF-könyveket linkelni?

Figyelt kérdés

[link]

PL. Ilyet. Köszönöm!



2016. ápr. 14. 17:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sátáni boszorkányság
2016. ápr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2016. ápr. 14. 19:19
 3/14 anonim ***** válasza:
Nm
2016. ápr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Érdekes hogy LaVeyt is megjelölted a kérdésed alatt és spirituális sátánizmusról szóló PDF szöveget linkeltél. Miközben a LaVey-i és a spirituális sátánizmus egymás ellentéte.
2016. máj. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Miben különböznek? :O
2016. máj. 3. 19:48
 6/14 anonim ***** válasza:
Bocs a hülye kérdésé.de mire használjátok a sátánizmust?
2016. máj. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Miben különböznek? Elég sokban. A legfőbb különbség hogy a LaVey sátánizmus ateista, a spirituális sátánizmus pedig teista vallás.
2016. máj. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mire használjuk? Ez egy vallás, felétek mire használják a vallásokat?
2016. máj. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lucifer ezt értem,de mondjuk én mint keresztény félek és tartok az ilyesmitöl,ezért nem tudom.Kiváncsi lennék és érdekel ha megirnátok,mert tényleg analfabéta vagyok.Nem muszály válaszolni.De szerintem itélkeznünk se egymás felett vagy kigúnyolni egymást.
2016. máj. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Van többféle sátánizmus, a divatsátánistákra ráhúzhatóak a klisék, a filmekben látott marhaságok, velük nem is kell foglalkozni. Van a Lavey féle sátánizmus, akik nem hisznek az Istenekben, számukra Sátán csak egy eszme, egy életfelfogás, ők inkább az ateistákra hasonlítanak. Én Spirituális Sátánista vagyok, ami azt jelenti, hogy az a Sátán, amiben hiszek nem egyenlő a bibliában lévővel, sőt, szerintünk az egész biblia butaság. A mi Sátánunk a régi Enki és Éá Istennel egyenlő, a Sátán nevet csak a keresztények és a zsidók aggatták rá. Sátán nem a mindenből teremtette a világot, nagyon röviden ő mentette meg az emberiséget a rabszolgaságtól és a kipusztulástól, ami a többi isten miatt következett volna be. Minket védve fellázadt a többi istenség ellen a követőivel, amiért őket kitiltották otthonról. Ő és a Démonok (ők is istenek, csak Sátán alá tartoznak) velünk vannak, segítenek nekünk, persze nem lehet őket csak úgy csicskáztatni, tisztelettel kell velük bánni. Először saját magadnak kell megoldanod a problémáidat, ha nagyon nem megy akkor ajánlott a Démonok segítségét kérni. A fő cél a spirituális fejlődés és az, hogy arra a szintre jussunk el, mint ők. Kezdetben segítenek elindulni, útmutatást nyújtanak, de végül neked kell a saját lábadra állnod. Tanítanak minket, aki elég fejlett spirituálisan az láthatja illetve hallhatja is őket. Vannak olyan Démonok, akik nagyon szívesen barátkoznak össze emberekkel, nagyon jó kapcsolatot levet velük ápolni, akár mélyebbet, mint az ember barátainkkal.


Ha van kérdésed nyugodtan tedd fel, bár inkább privátban javaslom.

2016. máj. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!