Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sátánizmussal foglalkozók...

Sátánizmussal foglalkozók tudnának nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Védő dolgokat szeretnék, ugyanis folyamatosan visszacsapnak a dolgaim amiket másokra küldök...de soha nem bántok senkit ok nélkül,de még így is visszakapom. Előre is köszönöm a segítséget!

2015. ápr. 19. 20:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Gyónj meg előszőr is, majd szenteltessétek fel Pappal a házat és járj egy héten egyszer mesére, akkor elmúlik.
2015. ápr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Ne küldj senkire semmit. Vagy küldj jót.
2015. ápr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

"de soha nem bántok senkit ok nélkül"

Ez sem ok nélkül történik. Sajnos ostobaság ellen még senkinek sem sikerült védelmet kitalálnia.

2015. ápr. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
34%

ez nem monopoly hogy ingyen kijöhetsz a börtönből kártyát lehet húzni.

ok-okozat.

Amíg szo..atsz addig szo.sz.


Ki a f.s z.m vagy te hogy el döntheted kinek mi jár?


egy hétig azaz 7 napig, azaz 168 órán keresztül senkit nem ítélsz meg, se jót se rosszat róluk.

Se magadat se mást.

kb 2-3 hónap-od van rá, hogy sikerüljön egy hétig nem ítélkezni. Óra indult!


és nem fogom neked elárulni mire jó ez.

vagy meg tudod csinálni vagy nem.

2015. ápr. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Kölyök lelkű emberek... Én arra születtem, hogy büntessek, de mivel emberi test, ezért visszakapom sajnos, hiába vagyok az aki.. Nem emlékezhetek minden életemre, összesen két védelmi módot ismerek, de erősebb kell azoknál.
2015. ápr. 20. 19:04
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem, ez simán csak téveszme. Megvilágosult ember nem képzeli magát büntetőnek. Sokat fogsz te még szívni.
2015. ápr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
nem, azok a keresztények...alázatos, alattomos kis lények... ha a drága jehovátokon múlik akkor sokat szívok, igen, lényegében a visszacsapódás az ő műve
2015. ápr. 20. 19:31
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
Borzasztó nagy tudásod lehet, ha ezt is belekevered az okkultizmusba. Van egy feladatod, amit csak te tudsz, de alkalmatlan vagy rá. Szomorú, ha a saját álomvilágodban is tehetetlen vagy. Legyél inkább te is vámpír vagy vérfarkas.
2015. ápr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Minden összefügg, de azért nincs annyira apró tudásom, tény, hogy kevés még nagyon, de próbálom építeni...de segítséget jöttem kérni, nem veled veszekedni akartam.
2015. ápr. 20. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!