Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi ez? Valaki megszállt?...

B.Robi kérdése:

Mi ez? Valaki megszállt? Hogyan távolíthatom el? Hogyan tudhatok meg többet?

Figyelt kérdés

Hello


16 éves vagyok. Nos, a helyzet az, hogy szerintem megszállt egy szellem, vagy valaki idősebb személy bennem él tovább. Tizenhat éves vagyok. És egyszerűen megőrít ennek a gondolata is. Szüleimnek még nem mertem elmondani az észrevételeimet, de tervbe van véve. Már egészen kiskorom óta; híradót nézek, nem szeretem csak a muzsikát és a népdalokat hallgatni, irtózom az ilyen 'fiatalos' "tesó" meg egyéb kifejezésektől, néha érzek késztetést dolgok iránt, nem tudok beilleszkedni, kötődöm a régies dolgokhoz, érdekel a múlt, 'érdekel' a halál, .... és mág sorolhatnám. Egyszeruleg nehéz leírni azt amit érzek. Már a szüleim is észrevették, hogy valami nincs rendben. Amikor pl régebben játszottunk az unokatesóimmal és senki nem mert a sötét helyekre bemenni, de én simán átsétáltam a temetőbe. (mellete lakunk majdnem). Rengeteg ilyen dolog van. Nem tudom, hogy honnan de tudom, ismerem az ilyen régi kifejezéseket mint pl a "mesgye".... sorolhatnám. A kérdés az, hogy hogyan tudatom meg azt, hogy ki van bennem, és hogyan űzhetem el.

Köszönöm!



2017. jan. 9. 00:04
 1/5 anonim válasza:
Engem is érdekel eléggé a múlt, de szerintem ez természetes. Az, hogy mi lesz velünk azután ha eltávozunk minden embert érdekel, ebben nincs semmi furcsa. A temetőn szerintem azért tudtál simán átsétálni mivel a közelébe nőttél fel.
2017. jan. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
89%

Nem szállt meg semmi, hidd el. Én se szeretek "tesózni", de attól még nem lakik bennem egy vénember. Híradót meg ne nézz, az egész egy kupac kaki. :D Nézz kevesebb horrort, olvass kevesebb szellemes, megszállós dolgot és ne beszélj be magadnak ilyen dolgokat. Te csak ilyen vagy.

Lehet cikinek érzed azt, amilyen vagy és így próbálod leplezni.

2017. jan. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Vagy lehet a thc szállt meg?
2017. jan. 9. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%

"Hogyan tudhatok meg többet?"

Tanulj!

Minnél többet tudsz a természettudományokból, annál inkább elkerülnek a megszálló szellemek!

2017. jan. 9. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem csak előző életedből sok dolog maradt meg.

Informálódj s gondolkozz. Ha szeretnél, írj rám s segítek.

2017. jan. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!