Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki kipróbálta a pozitív...

Valaki kipróbálta a pozitív dolgok cetlire írását?

Figyelt kérdés
Jó hatással volt rád?
2017. jan. 10. 21:01
 1/5 padaman ***** válasza:
Én próbáltam már, és azt kell mondanom a létezés új foka nyílt meg előttem. Először csak kisebb dolgokkal próbálkoztam, de amint láttam hogy ez működik elkezdtem nagyban gondolkodni. Autó, lakás, nők jött minden szinte magától. De a telhetetlenségemnek meg lett az ára. Egy félre írt szó és kisiklott az életem. Ekkor döbbentem rá hogy egészen eddig a tűzzel játszottam. Az aranyhalam megdöglött, a személyi igazolványom lejárt, és a nejem a pézsma illatú légfrissítő helyett citromosat vásárolt. És ez még csak a jéghegy csúcsa volt. Pár napra kinőttem cipőm, és kiszáradt a kaktuszom. Nem bírtam tovább. Egy lavinát indítottam el és meg kellett állítanom. Szóval rossz dolgokat kezdtem el cetlire irkálni. Szétjött a kabátom zipzárja, nem volt nálam tiszta zsebkendő soha és a túl sok szénsav a kólában marni kezdte az orrom. Nem értettem, hogy miért nem áll be az egyensúly. De pár héttel ezelőtt sikerült megszabadulnom az egész balsorstól. Pusztán a berettyóújfalui indiántemetőbe kellett ellátogatnom és elhantolni egy kiló aprószemű tibeti zabpelyhet, majd lelocsolnom egy kis tejjel. Fontos hogy tejjel, ugyanis vízzel nem valami finom. Ezt 6-8 héten keresztül kell ismételgetni a temetői őrt kijátszva. Ő nem valami gyors viszont Pepe a nikaraguai medveölő hiúza nem szereti az idegeneket. Légy óvatos kérlek!
2017. jan. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, próbáltam. Én személy szerint már több mint egy éve tanulmányozom az okkultizmus ezen ágazatát. Tegnap este is egy hasonló kérdésre adtam választ. Természetesen a teljesség igénye nélkül, hiszen ez a látszat ellenére egy nagyon összetett. Pár gondolatot azonban megosztanék Önnel is. Amikor cetlire írok egy-egy kívánságot, pozitív dolgot, kérdést, azt utána el szoktam égetni. Az égetésnek is megvan a maga metódusa. Sok tényező befolyásolja. Csak párat felsorolva: nem, életkor, időjárás, a Hold periódusa, az ember saját periódusa, a Vénusz állása, valamint a társadalomban betöltött szerep is. Általánosságban azonban elmondható, hogy az égetés újhold idején a legjobb, akkor ugyanis a pozitív energiák átlagosan 380%-kal magasabb szinten vannak jelen. Ez persze csupán egy átlag, valahol ez "csak" 340%, máshol pedig 420% is lehet. Amennyiben ez napfogyatkozás utáni első újhold, akkor még magasabb pozitivítás is érzékelhető. Fontos, hogy az égetés előtti napon kerüljük a túlzottan fűszerezett ételeket. A legoptimálisabb, ha halat, kenyeret és vizet fogyasztok aznap. Az égetést gondosan elő kell készíteni. Az égetés oka is befolyásoló tényező. Kívánság esetén a cetlibe hajtott cédrus levél ajánlott. Kérdés esetében a citrust, pozitív megerősítéskor pedig egy mandulafenyő tűleveléből 3 darabot kell a hajtásélekben elhelyezni. A tűz fontos, hogy legrosszabb esetben is egy azelőtt még nem használt fehér gyertya lángja legyen. Mindenesetre ha lehet, a korábban megnevezett fák kérgéből legyen a tűz. A papírt továbbá érdemes a fa nedvével kicsit átitatva kerüljön égetésre. Fontos, hogy pl. kérdés esetén a citrus kérgét égessük, citrus levelet tegyünk a papírba és citrus levével itassuk át a papírt. Ugyanígy kell eljárni a többi esetben is. Egy folyamathoz csak egy fafajta ajánlott, máskülönben a könnyen megeshet, hogy elveszítünk valami fontosat, ha nem figyelünk rá kellően. Célszerű továbbá egy adott fának a részeit alkalmazni. Részletesebben Mámorosi-Kiss Nándor "Számmisztika és az állatövi jegyek kapcsolata" című könyvben tud erről olvasni. A mű sajnos nagyon ritka, alig van belőle, de most próbálom én is beszerezni, és valahogy sokszorosítani. Sajnos kiadtam a kezeim közül, nem tudtam korábban, hogy ennyire ritka.
2017. jan. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de szerintem nem egyről beszélünk.... En csak egy befottes üvegre gondolok amit színes cetlikkel toltenek meg amikre az aznap velem történt pozitív dolgokat írnám fel, ennyi az egész. Csak arra lettem volna kiváncsi, hogy valakinek valtozott e pozitívan az élete attól, hogy ujra olvasta a vele történt jo dolgokat.
2017. jan. 12. 14:16
 4/5 anonim ***** válasza:
a szobanövényeim szeretik, ha kis kedves szöveges cetliket kapnak tőlem. ilyenek, hogy szép vagy, növekedj, jó, hogy itt vagy, érezd jól magad .... :D szépek is :)
2017. jan. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor végülis a lényege működik :)
2017. jan. 15. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!