Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet hogy van tudatalatti...

Lehet hogy van tudatalatti személyiségem? Létezik ilyesmi? (bocsánat ha ezt rossz kategóriába tettem)

Figyelt kérdés
Néha előtörnek belőlem kissebb agresszív(ez nem szokott olyan kicsi lenni),rasszista vagy bunkó dolgok de ezek töbnyire gondolatok de van amikor (főleg az agresszív cselekvések) spontán valami számomra bántó ok miatt előtörnek

2017. jan. 11. 22:11
 1/1 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nem. Ez szimpla pszichológia. Én alapjáraton nagyon nyugis csaj vagyok. (legalábbis a családomban)

Mégis adódott olyan helyzet, hogy az agyam úgy elöntötte a düh, hogy a párom alkarját véresre kapartam.


Nem szállt meg démon, nincs tudathasadásom. Egyszerűen az agresszió ott van bennünk. Ha el van fojtva, háttérbe van szorítva, akkor lehet előtör egy idő után.


Nekem az sok munka, hogy ne húzzam fel magam embereken vagy életen. Mert megtehetném. De helyette féken tartom magam. Viszont van amikor nem kell sok hozzá, és kitör belőlem.

2017. jan. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!