Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem lehetne ezt a kategóriát...

Nem lehetne ezt a kategóriát a lap aljára tenni, mert nagyon lerontja az oldal színvonalát!?

Figyelt kérdés

A fanatikusok ott is megtalálnák, és a tényleg lényeges kérdések pedig nem lennének lejjebb szorítva... Miért kell már az első görgetésnél az emberi butaságot hirdető kategóriát látni? Elkerülhetetlen, hogy beleakadjon az ember szeme...

Az ABC sorrenden lehetne változtatni...


2010. máj. 6. 21:45
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is jó lenne oda rakni, bár nem azért amiért mondod. Nem hiszem, hogy rontaná a színvonalat, hanem csak idegesítő, hogy megváltozott a sorrend. Évek óta használom az oldalt, berögzült, hogy mi hol van, így meg teljesen megzavarodtam. Nem tudom, mit merre keressek, automatikusan rossz kategóriába teszem a kérdéseimet, stb. Gondolom nem vagyok egyedül...
2010. máj. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
73%

"Győzzetek meg, mert nagyon nem értek egyet :)"


Kit érdekel, hogy te nem értesz egyet? Ez csak a te saját problémád, ne mástól várd a megoldást. :P

2010. máj. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
81%

Nekem a Te hülye kérdéseden akadt meg a szemem, azért kattintottam ide :)

Bár nem tartozom az ezoterikusok fanatikus világába, azt elismerem, hogy ezekkel a témákkal híres nagy gondolkodók és tudósok is fogalakoztak/nak, lehet Neked is ki kellen tágítani a gondolkodási körödet :)

A "tényleg lényeges kérdések" alatt mire gondoltál?

Csak egy pár ilyen mostanról:

-Milyen motorotok van? Képpel

-Miért utálok mindenkit? (politika rovat)

-Szerintetek Kiszel Tünde nő vagy férfi?


Igen, elismerem, ezek valóban sokkal fontosabb és lényegesebb kérdések, mint az olyanok, amivel ma már a TUDOMÁNY is foglalkozik, és amit elismer!

2010. máj. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem lehet, mert adatbázisban tárolják a kategóriákat is, és azt ABC, vagy CBA sorrendben tudják csak kiíratni a legegyszerűbben.


A kérdés-válaszokat pedig dátum szerint írják ki sorrendben, szerintem.


Tanulj egy kis mySql-t, meg Php-t, aztán írj egy hasonló oldalt, majd rájössz.


Nem fogják miattad átírni, sok meló lenne, és nem érdekük :)

2010. máj. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
5%
Milyen kérdés van itt aminek bármi köze van a tudományhoz?Maximum áltudományos baromságok kerülnek ezotéria témakörbe.
2010. máj. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
67%

22:12 :

Oszt?

2010. máj. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem érdekel a dolog, minek jössze erre az oldalra, vagy minek olvasod el az ilyen témákat? Nem olyan ez, mint a cigarettafüst, hogy bemászik az orrodon! Olyan, mintha bekukucskálnál egy kulcslyukon, aztán panaszkodnál, hogy zavar a látvány.
2010. máj. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
78%

Jó hogy van ez a kategória


Így legalább a tudományokhoz nem írnak baromságokat

2010. máj. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
91%

Én nem hiszek az ilyesmikben, amiket ez a kategória kitárgyal, de most téged meg ez tényleg minek zavar, hogy van, akiket érdekel, és azok itt kérdezhetnek/válaszolhatnak.

Inkább az ilyen értelmetlen hőbörgéseket tartalmazó álkérdéseket kellene eltávolítani az oldalról.

2010. máj. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
13%

Hát jah =/

Szerintem itt nagyobb baromságokat kérdeznek, mint a Szerelem - Szex rovatban :]

Ja és nem érdekel ha lepontoztok, a horoszkóp attól még nem lesz igaz, max ha beképzelitek magatoknak ^^

(Sokkal mással előre és utólag elolvasni)

2010. máj. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!