Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem lehetne ezt a kategóriát...

Nem lehetne ezt a kategóriát a lap aljára tenni, mert nagyon lerontja az oldal színvonalát!?

Figyelt kérdés

A fanatikusok ott is megtalálnák, és a tényleg lényeges kérdések pedig nem lennének lejjebb szorítva... Miért kell már az első görgetésnél az emberi butaságot hirdető kategóriát látni? Elkerülhetetlen, hogy beleakadjon az ember szeme...

Az ABC sorrenden lehetne változtatni...


2010. máj. 6. 21:45
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
meggyőzni senki nem akar téged,mivel saját magad kételkedsz az ilyen dolgok hitelességében,ezért nem lenne értelme a győzködésnek.
2010. máj. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem nem baj, ha van ilyen témakör, így legalább a tudomány kategória tényleg tudományos kérdésekre fog korlátozódni.Egyébként én sem vagyok fan, inkább szkeptikus,de érdekesnek találom mások tapasztalait, mégha nem is "természetfeletti",hanem elég egyszerű oka van.

Szerintem írj az oldalt szerkesztőknek ha ennyire zavar, egy próbát mindenesetre megér.

2010. máj. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
81%
En is orulok, hogy vegre nem a tudomanyhoz kerulnek ezek a kerdesek; viszont _nagyon_ idegesit, hogy allandoan lehurrognak csak azert, mert nem hiszem, hogy ha a huzat becsapja az ajtot akkor az a mumus volt. Ha adok egy racionalis magyarazatot egy kerdesre, akkor maris lehurrognak, hogy hogy is mereszelek en idejonni, ha nem erdekel a tema, holott en csak segiteni szeretnek, csak maskepp. Nekem gyakran az a benyomasom, hogy a kerdezo is rogton lehulyez, ha nem a neki tetszo valaszt kapja ("hogy mered azt mondani, hogy a huzat volt, igeeen nyitva volt az ablak de az ajto nem ugy csapodott be, hogy huzat legyen!!!!!!") es a tobbi "fanatikus" (fontos, NEM minden ezt a temakort latogato, hanem a fanatikusok, kinek nem inge..) is rogton ugrik. Az ilyen csolatasu emberektol olyan ez az oldal, amilyen.
2010. máj. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Jah, engem is lepontoztak 78%-ra csak azért, mert én nem abban hiszek, amiben ők.Akkor miért várják el, hogy mi tiszteljük az ő hitüket?
2010. máj. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Ne panaszkodj, a 78% nem is rossz.
2010. máj. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!