Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem lehetne ezt a kategóriát...

Nem lehetne ezt a kategóriát a lap aljára tenni, mert nagyon lerontja az oldal színvonalát!?

Figyelt kérdés

A fanatikusok ott is megtalálnák, és a tényleg lényeges kérdések pedig nem lennének lejjebb szorítva... Miért kell már az első görgetésnél az emberi butaságot hirdető kategóriát látni? Elkerülhetetlen, hogy beleakadjon az ember szeme...

Az ABC sorrenden lehetne változtatni...


2010. máj. 6. 21:45
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
78%
Igaza van 22:31-nek. Na én aztán abszolút nem vok ezotéria rajongó, de sohasem kattintok olyan kérdésre, ami egyáltalán nem érdekel. Nem hiszem, hogy van olyan témakör, amiben nincs legalább 1 olyan kérdés, amire vki ne lenne kíváncsi. Ez olyan önkínzás, már megfigyeltem. Nem hívő, de bemegy a vallás oldalra fikázni, mert az olyan jó. Ez a számomra csak azt jelenti, hogy azért valahol csak cseszteti a téma az agyát. És attól függetlenül, hogy kívülálló vok nem hinném, hogy gyogyósabb kérdések lennének ebben a kategóriában, mint bármelyik másikban.
2010. máj. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
43%
Előző vagyok.Annyiból azért jó, hogy nem az egyéb kérdésekhez és a tudományokhoz(lol :D) írják ^^
2010. máj. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

23:08as akkor...

Írtak előttem XD

2010. máj. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Különben meg ki mondta, hogy az oldalon csak fontos kérdéseket lehet feltenni? Bírom az ilyet, pl. múltkor valaki megkérdezte, hogy a dobostorta miért dobos, aztán rögtön jött valami hülye lehurrogni ezzel az "irigylem a problémádat" szöveggel. De most komolyan, itt csak halálosan komoly és fontos kérdéseket szabad megvitatni? Nehogy már egy névtelen akárki mondja meg, hogy nekem mi legyen fontos kérdés. (ja, mellesleg nem szoktam ezt a témakört olvasgatni, szóval ebben nem vagyok igazán érintett, csak eléggé idegesítenek az ilyen mindenbe beleugató majmok, mint a kérdező)


Abban viszont igaza volt valakinek, aki azt írta hogy most eléggé fura így az oldal, én is már kb. 3 éve használom, és így ettől lefelé minden kategória az ellenkező oldalra került. Mondjuk amikor az oldalt elkezdtem használni, még nem is ilyen dobozok voltak a főoldalon, hanem sorrendben ömlesztve az összes kérdés :)

2010. máj. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Jé, én csak most vettem észre hogy van ilyen kategória is. A valláskritika, meg a szerelem/szex rovatot már ismerem, gondoltam itt is jó nagy baromságok lehetnek, hát benéztem, és rákattintottam a leghülyébb kérdésre. Na így kerültem én ide.

Amúgy semmi baj az ABC sorrenddel.

2010. máj. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
92%
:) Bírom, hogy lebutáznak minket azért mert van hitünk. Mi mindannyian hiszünk valamiben. Ki ebben és ki abban. Ettől még nem értem, hogy miért kell a másikat butának tartani. Miközben pont, hogy az ilyen emberek fordultak el attól, hogy lelkük egy új szintre léphessen.
2010. máj. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem meg az ilyeneket, mint te, kéne a 'lap aljára tenni'. Minek írsz egyáltalán ide, ha nem érdekel a téma? xD Szánalmas... Menjél szerintem a Humor kategóriába aztán szórakozzál... Nem bírod egyszerűen figyelmen kívül hagyni????????? -_-'''
2010. máj. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazán "mérsékelt" hangnemben fejtettétek ki a véleményeteket :)
2010. máj. 7. 08:40
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

ennek az oldalnak milyen színvonala van?Szerintem más kategóriákban is ugyanúgy előfordulnak hülye kérdések,nem csak itt...az meg,hogy számodra mi a hülyeség,szerintem tartsd magadban,mert én sem írom ki a vallás kategóriába,hogy ezt a rovatot egyáltalán minek rakták fel,mert én nem hiszek Istenben..badarság..nem hallottál arról amit úgy hívnak elfogadás?Tudod azt jelenti,hogy elfogadod azt,aki nem úgy gondolkozik,ahogy te,és megérted a számodra akár logikátlan hitét,világnézetét..Jó lenne,ha az iléyen emberkék kicsit gyakorolnák ezt az elfogadást,talán még békesség is lehetne,nem gondolod?Amíg mindenki beleköt a másikba,mert nem az a világnézete,mint az övé,addig az emberiséget nem tudom civilizáltnak mondani,sajnálom..Vagy menjek én is be egy templomba,mikor mise van,megkérdezni,hogy pont itt kell lennie a főúton,hogy szem előtt legyen,és lerontsa a város színvonalát,nem mennek inkább ki a mezőre,és építenek ott egyet?Mert hogy ez hülyeség és senkit nem érdekel???Szerinted ez szép dolog lenne???Csodálkozol,hogy ilyen kommenteket kapsz?

Edd meg amit főztél..sajnállak,hogy ilyen keserű vagy,hogy mindenkit lenézel,aki nem úgy gondolja,hogy az életben csak az számít,amit kézzel megfogsz..Azt nem mondom,amit szemmel látsz,mert ezekben a kategóriákban bizony olyan emberek vannak többségben,akik láttak már szellemet,ufót,és nem voltak beszívva,és onnantól már ők is elhiszik a létezésüket..ha ez téged zavar,vagy nem hiszed el,kívánok neked sok olyan élményt,ami neked bebizonyítja ezeket a dolgokat!Csak annyira ragaszkodsz a "hitedhez" hogy előbb bolondulnál meg,vagy hülyének vélnéd saját magadat,mint hogy felfogd,némely dolog tényleg igaz...próbálj meg azokra a témákra koncentrálni,amiket szeretsz,amik téged érdekelnek,bár nehogy azt hidd,hogy ott színvonalasabb kérdéseket találsz,de én sem nyúlok kutyaszarba,és panaszkodom,hogy miért bűzlik?!

bocs,ha megsértettelek,nem ez volt a célom!További szép napot!

2010. máj. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
semmit nem ront le,az,hogy neked nem szimpatikus ez a témakör az egy más kérdés.akkor más témaköröket is lejjebb lehetne rakni mert az meg valaki másnak nem szimpatikus.
2010. máj. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!