Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Közületek ki látja az aurát?

Közületek ki látja az aurát?

Figyelt kérdés

Én látom,már kis korom óta, és szeretném tudni köztetek van -e auralátó?

Amugy most 17 éves vagyok.


2010. máj. 8. 02:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én csak az burát látom, de már egészen kiskorom óta..
2010. máj. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
39%
A képzelet sok mindenre képes.
2010. máj. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Sajnos, azt nem látom.


De a pozitív és negatív kisugárzást többé-kevésbé érzem.

Ezt már a sok évnek tudom be.

A tekintetben hiszek. Tényleg sok mindent elárul. Ha óvakodnom kell valakitől azt megérzem. Nem konkrétan, hanem valami hirtelen távolságtartásra késztet.

2010. máj. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:

Mesélnél erről egy kicsit bővebben?Hogy hogyan látod az aurát...Engem érdekelne!

Amióta megtapasztaltam, hogy néha tisztán látok jeleneteket a közeljövőmből, azóta sokkal nyitottabb vagyok a hasonló dolgokra.

Nem kételkedek az emberi elme korlátlansága felett,vagy legalább is számomra logikusabb azt hinni, hogy talán annál kicsit többre is képesek vagyunk mint amire most használjuk az elménket.És nem határolódom el semmitől csak azért mert a tudomány nem tud vele mit kezdeni, vagy mert nem észlel/érzékel ilyesmit mindenki.

Megtanultam, hogy olyan dolgokról amit nem ismerünk nincs mit eldönteni, hogy hiszünk benne vagy nem.Semmi értelme ilyesmivel lekorlátozni a világunkat.Maradjunk objektívek!

Szóval, hogy is van ez nálad?:)

2010. máj. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
én csak ugymond "véletlen"láttam haverom és barátnője körül,lila alaktalan felhők gomolyogtak.ezen kivül nem láttam még nagyon aurát.
2010. máj. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Én pár napja kezdtem el gyakorolni és már kezdem látni:)
2010. máj. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én látom, de csak ha koncentrálok előtte.
2010. máj. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Én volt, hogy láttam de általában csak akkor amikor a legkevésbé számítok rá. Csak az emberek feje körül láttam és az is csak fehér színű volt.

Viszont azt én is megérzem, hogy ki az aki jó akar nekem és ki az aki nem.

2010. máj. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Én egy könyvből tanultam meg látni. De abbahagytam, szóval leragadtam (én hülye) annál, hogy egy színtelen aurát látok és emberalakokat (pl szellemek)...
2010. máj. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Én sajnos nem, de az ilyent egyáltalán lehet tanulni ??!
2010. máj. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!