Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Közületek ki látja az aurát?

Közületek ki látja az aurát?

Figyelt kérdés

Én látom,már kis korom óta, és szeretném tudni köztetek van -e auralátó?

Amugy most 17 éves vagyok.


2010. máj. 8. 02:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
utolsónak:Nézz utána a dolgoknak mielőtt valamihez hozzászólsz!Akkor én hogy tanultam meg látni?*-*
2010. máj. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
én érzem de próbáld ki !!a kezedet tedd a másik kezed fölé ugy hogy majdnem összeérjen (1-2 mm re)és haérzel meleget akkor az az aurád!!13F
2010. jún. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
az nem az aura!!!hanem a test hője által felmelegedett levegőt érzed kis barátom!
2010. jún. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Kis barátom! Esetleg a hőt látni is lehet? ÉS akkor az élettelen tárgyak "hőjét" miért ne ,lehet látni? Ugyanis egész véletlenül azoknak is van hője...
2010. jún. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
te jóó ég :) te meg miről beszélsz ??? :D
2010. jún. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Írta(d), hogy az aura nem más, mint a testből kisugárzott hő által felmelegített levegő. Nos, ez ideáig szép és jó, de az élettelen testek auráját nem lehet érzékelni, hacsak nem különleges az adott tárgy rezgése (kristályok, ingák stb...). Tehát itt máris ellenvetés van, mert az élettelen testeknek is van hőmérsékletük, ami által a levegőt felmelegítik, de ezt mégsem lehet látni, tehát azt az elméletet, hogy az aura nem más, mint a test által felmelegített, a testet körülölelő levegő, ki is húzhatjuk.
2010. jún. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

én még nem régen kezdtem de már a fehéret látom

14/l

2010. jún. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
valami baj van a látásoddal ajánlok egy jó szemészt
2010. júl. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Szerintem túl sok rajzfilmet néztetek XD!
2010. aug. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Én is látom...régen sokat is gyakoroltam, fejlesztettem, aztán abbamaradt egy-két ijesztő dolog miatt...

Most megint elgondolkoztam, idősebb fejjel, hogy gyerekként, ha kitaláltam, aztán elmaradt az auralátás tevékenysége, miért látok még a mai napig is...

Lehet, hogy újra lendületbe kellene jönnöm...

2010. dec. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!