Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha vki rosszat tett velem...

Ha vki rosszat tett velem vissza kell bosszulnom visszakapja Istentől/Sorstól?

Figyelt kérdés
Lelki fájdalmat okozott nekem vki,és semmi lelkiismeretfurdalása sincs. Én már nem akarok vele foglalkozni,bár néha jár a fejembe h visszakéne bosszuljam,h visszakapja ő is azt a nagy fájdalmat amit nekem okozott hónapokon keresztül. Sztem nem kapja vissza a sorstól. Vagy szerintetek hogy müködik?

2017. febr. 10. 23:46
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
Visszais kaphatja de te is lehetsz a sors keze csak el ne szállj hogy a te kezed a sors:)
2017. febr. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Bármennyire is szeretnénk hinni az ellenkezőjét, rengeteg ember nem bűnhődik meg a gonosztetteiért, és gonosz cselekedeteinek hasznát learatva él haláláig.
2017. febr. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Istentol visszakapja valamilyen formaban.
2017. febr. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vezet semmi jóra. Ha úgy ártasz valakinek bosszúból, hogy nem úgy alakul ahogy vártad, akkor még az is lehet, hogy te iszod meg annak is a levét.

Az embereket sok csalódás, fájdalom érheti az életükben, ez alól az a valaki sem kivétel. Ezért biztos, hogy valamilyen csalódás, vagy fájdalom fogja érni őt is, lehet, hogy ugyanabban a témában, amiben ő okozott neked fájdalmat.

2017. febr. 11. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Erőszak erőszakot, bosszú bosszút szül!

A te lelki fájdalmad a te érzésed, lehet, más ugyanazt semlegesnek, vagy legalábbis kisebbnek érezné.

Az, ami másnak természetes, akár kapja, akár adja, neked okozhet lelki fájdalmat, de a te érzésedhez másnak semmi köze.

Te sem teszel meg másnak, amit kér, azért, hogy ne okozz neki lelki fájdalmat!

Következik a fentiekből, hogy nincs mit megbosszulnod - ha teszel bárni rosszat is a másiknak, az előre megfontplt kárt okozás részedről.

2017. febr. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, hogy visszakapja, de valószínűbb, hogy nem.

Nem érdemes a bosszún törni a fejed, csak a saját életedet mérgezed vele, és te úgysem fogsz tudni ártani neki.

2017. febr. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bosszút állni valóban nem kell, mert a belső harag magának a bosszúra szomjasnak árt. Hosszú távon mindenki visszakapja saját rosszindulatát, amit ők maguk nem is tudnak azonosítani és így magukba szállva sem tudnak helyrehozni (erre számos példa van a magyar politikai közelmúltból is).
2017. febr. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Te külföldi vagy? Mert akkor egész jól megtanultál magyarul. Ha magyar vagy, akkor viszont kevésbé.
2017. febr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Visszakapja.

De nem te fájdalmad miatt, mert ez relatív. Ha elég magasan tartanál, nem érezbél ilyet.

2017. febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gondolj rá őszintén és mondd ki (akár hangosan, de ne más előtt): "Sajnálom, amit Veled tettem! Kérlek, hogy bocsáss meg Nekem! Köszönöm, szeretlek!" Ezzel van rá esélyed, hogy feloldd a kettőtök közötti karmát.
2020. jún. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!