Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha valaki ellenem tett rosszat...

Ha valaki ellenem tett rosszat a karma esetleg mgengedi, hogy lássam, ahogy visszakapja?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel "együtt voltam" és nem túl szép dolgokat művelt és megérdemelne egy-két józanító pofont, az élettől. Szívem szerint valahol örülnék neki, ha én adhatnám majd neki vissza amit tett. Persze ez rémes dolog, még gondolni is ilyet, csak most kicsit bosszús vagyok. :( Azt azért esetleg engedi a karma, hogy lassan, ahogy visszakapja mástól amit velem tett?

2016. jún. 11. 17:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozd fel azt amit veled tett. Maradéktalanul!


A többi nem rád tartozik.

2016. jún. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen vágyaid vannak akkor nem tetted meg azt amit a sors akarta hogy megtegyél.
2016. jún. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Fish1 ***** válasza:
88%

A megbocsátás fontos. Bocsásd meg neki, hogy rossz dolgokat tett, mert az ő akkori tudatszintjéhez mérten ezt látta a megfelelő döntésnek. Mindenki követ el hibákat. Ezen kívül, ha valakivel rosszul bánnak egy kapcsolatban, abban a másik fél is hibás, mert engedi ezt, és nem húzza meg a határokat következetesen.

Gondolom saját magadra is haragszol. Magadnak is bocsáss meg.


Az élettől biztos, hogy visszakapja, de ezt nem biztos, hogy látni fogod, vagy hallani róla. Lehet, hogy addigra nem lesztek már semmilyen kapcsolatban távolról sem. A karma nem mindig gyors. Lehet, hogy gyorsan visszakapja, lehet, hogy csak valamelyik következő életében.

2016. jún. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Fish1 ***** válasza:
100%
Ha te adnád vissza neki, akkor előfordul, hogy ugyanúgy rossz karmát csinálnál magadnak, ezáltal még egyszer visszakapnád ezt - akár mástól.
2016. jún. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%

Legközelebb meggondolod, hogy kivel leszel "együtt" :D

Amúgy karma nem nagyon létezik, inkább gondolj abba bele, hogy ha tényleg rossz ember, akkor értelmesebb nők nem fognak vele összejönni. Szóval így megjárja később.

2016. jún. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Yog-Sothoth ***** válasza:
81%
Igen, a karma felveszi, ahogy a srác szenved, és elküldi neked a DVD-t egy selyem díszdobozban. :(
2016. jún. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

"ha én adhatnám majd neki vissza amit tett"

Ha nem csak divatból használnád a "Karma" szót, hanem látnád értelmét, tudnád, hogy ezzel a kivánságoddal már rontottál Karmádon!

2016. jún. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Próbálok neki megbocsájtani, de nehéz, mert még elég friss a seb, csak egy hetes, és még mindig fáj. Igen, persze ez az én hibám is, csak én láttam esélyt ennek a a kapcsolatnak, ezért viselkedtem úgy ahogy.

Kedves utolsó nagyon jól ki vett és azt az egy mondatot a kérdésemből, amivel okolhatsz. Utána beláttam én is, hogy ez erkölcstelen, etikátlan dolog lenne, szerintem nem is lennék képes megtenni, már csak a lelkiismeretem miatt se. Meg én nem direkt rosszat akarok neki, inkább egy leckét kívánok neki, amiből tanulhat, esetleg észreveheti ő hogyan viselkedett és milyen a túloldalon lenni. Ez ha úgy vesszük végső soron egy pozitív dolog lenne az életében, hiszen ezáltal ő is jobb irányba változhatna.

2016. jún. 12. 12:26
 9/15 A kérdező kommentje:

*kivetted

Elnézést,.automatikusan javít a telefonom.

2016. jún. 12. 12:27
 10/15 anonim válasza:
Nemtudom létezik e a karma.de tényleg szarul érzi magát az ember,én ősszevesztem áegy kolléganőmmel kb 3 éve.és azota is bánt.bocsánatot akarok kérni de nem kőnnyű
2016. jún. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!