Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kis gyerek éjszaka felébred...

Kis gyerek éjszaka felébred és egy pontot bámul a sarokban? Azt mondta, hogy ott van egy néni. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok arról,hogy a gyerekek 3 éves korukig látják a szellemeket? Nektek volt már hasonló? Gyermeketeknél tapasztaltatok már ilyet? Vannak fenntartásaim a témával kapcsolatban, nem tudom,hogy igaz lehet-e,tényleg láthat-e valamit

2017. febr. 16. 10:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Amikor gyerek voltam rengetegszer lattam szellemeket éjjelente,mindig nagyon féltem.Kaptam.konnektorba dugató lámpát is,simogattak is egyszer(nem anyám volt,megkérdeztem)mosdóba is tesómnak kellett kísérnie.Mondjuk fiatal felnőttként ia vannak tapasztalataim,de a kérdésedre én láttam.Vagy kitudja mit láttam.
2017. febr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Kicsiknek lehet olyan éles a fantáziájuk, vagy egy-egy felidézett emlékük, hogy arra tényleg azt higgyék, látták, vagy megtörténik. Az ilyen élénk feldolgozás miatt gyakran sírhatnak éjszaka. Lehet az aznapi séta folyamán ténylegesen találkozott egy nénivel akit megbámult.
2017. febr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
az én lányom sérült, 16 éves és a mai napig vannak olyan reggelei, amikor a szoba sarkába néz, integet "szia néni" van amikor puszikat is dobál és amikor megkérdezem tőle mit csinál a néni, mindig azt mondja "elmegy" - hiszek benne, hogy lát valakit, de nincs bennem félelem, mert látom, hogy a lányom mennyi szeretettel fordul felé, én úgy gondolom vagy az őrangyalát látja, vagy egy rég elhunyt szerettemet :)
2017. febr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%

a szellemek léteznek.

általában nem tudják hogy meghaltak.

El lehet küldeni őket. Nem egyszerű elmagyarázni nekik hogy meghaltak. Mondani kell hogy a többi szeretteddel milyen jó lesz találkozni, meg ott újra fiatal lehetsz.

Az működik!


jó nekünk hogy nem amerikában élünk, ott ez sokkal rosszabb, mert a szellemeik is sokkal butábbak.

2017. febr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Az emberek általában 3 éves korukig érzékenyek a teljes valóságra.

Ezt követően, a neveltetés, a különböző hétköznapi dolgok hatására elmúlhat, vagy éppenséggel megmarad, enyhébb formában vagy erősebben, ez változó.

A leírtak alapján, ebben semmi rossz nincs.

Szellemet vagy ahhoz hasonlót láthat.

Ettől nem kell tartani, nem tudnak hatni olyan formában erre a világra. Képzeld el úgy, mint amikor nézel ki a buszból, de nem tudod megérinteni a fákat. Ez is pont ilyen a részükről, ahhoz hogy bármit tegyenek, energiát kell elvonniuk a térből, de nem részletezem.

Úgy nőttem fel, hogy szellemek és más lények járkáltak a lakásban. Ez van, ez normális, ebben semmi furcsa nincs.

Persze az ember fél az ismeretlentől, de ha megérted mi is az, akkor már nincs okod félni tőle.

Olvass a témában, ismerd meg a világ ezen oldalát is és próbáld megérteni és megértetni a gyermekeddel és magaddal, mit láthat, mit tapasztalhat. :)

2017. febr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem sokaknál ez a szellemvilág látása, érzékelése simán egy pszichés betegség megnyilvánulása. Többet között kezdődhet így egy skizofrénia is...
2017. febr. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
én ezt megfordítanám... azt hiszik magukról meg az orvosok a "betegekről", hogy az illető beteg-skizofrén, holott csak látók... van egy ismerősöm is, aki ugyan ezt gondolta magáról, hogy megőrült, mert lát dolgokat, aztán rádöbbent szerencsére mielőtt teletömték volna gyógyszerekkel, hogy ő nem beteg, csak lát... jelenleg természetgyógyászatot tanul és lélekgyógyászati pályára szeretne menni...
2017. febr. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%
Az ember nem csak 3 éves koráig, hanem teljes életében érzékeny a "teljes" valóságra. A valóság pedig az, hogy aki meghal, az nem marad itt. Tudom rossz kategóriában vagyok, és a sok ezotériás most le fog szavazni, mert egyedül engem nem tud átverni egy online jós, de az igazság az, hogy a gyerek alváshoz közel ugyanúgy hipnagóg képeket lát, mint az idősebb korosztály. De a gyerek azt hiszi, ez a valóság, így el is hiszi. A probléma nem is ezzel van, hanem azzal, ha a szülő azt hiszi, szellemek vannak a házban.
2017. febr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sosem láttam, és nem féltem tőlük és a szörnyektől sem.
2017. márc. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%

Hát... hét egy néni. De ezt inkább gyerekedtől kérdezd. Ő látja folyamatosan, ami elég erős nyiltság felfele. Remélem nem nevelitek erről le.


Hogy nagyon jó, ha szülők normálisak.


Nekem elég sokszor volt hasonló, igen.


Más gyerekeknél tapasztaltam ilyet.


Nem tudod, mert fizikában, biológiában nagyon nem vagy járatos. Majd gyermeked gondolkodásra tanít.

2017. márc. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!