Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ti hisztek a sorsban? Ha igen...

Ti hisztek a sorsban? Ha igen történt olyon dolog az életetekben amikor tudtátok hogy a sors műve?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 15. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Igen.Számtalan példa van.
2015. ápr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nagyon sok ember életében volt már ilyen.

Konkrét példát senki sem akar neked ide kiírni, mindenki megtartja magának az élményt.

Némelyik ember, elsiklik felette, áhh ez véletlen volt.

Áhh ez úgysem lehetséges, biztos rosszul értelmezem a dolgokat.

Áhh tuti nem sors, csak így alakultak a dolgok.

megy a mentegetőzés, és a sors tovább osztja a lapokat.

Ki élni tud a jó lapjárással, és van aki az asztalra teríti a lapokat, pedig az ászok vannak nála.

2015. ápr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
Mindenkinek meg van írva a sorsa. Pontosabban: mindenki maga írja a sorsát.
2015. ápr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Magyarázd már el nekem, mi a fene az a sors? Tényleg nem tudom értelmezni. Én a sors szót csak akkor szoktam használni, amikor valami kényszerpályán mozog és nem tudja elkerülni, ami vár rá. (Pl.: aki minden este a diszkóból részegen vezet haza, annak eléggé egyértelmű a sorsa.) De ez nem hitkérdés.
2015. ápr. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 The Vault Dweller ***** válasza:
100%
Honnan az ördögből állapítod meg, hogy valami a sors műve?
2015. ápr. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%

Nem iigazán sors..,

De mintha tényleg azért választottam volna e testet s valaki más egy másikat, ebben életben( talán is) találkozzunk, egy bizonyos helyzetben.

+ Energiák.

2015. ápr. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem nincsenek véletlenek. Isten a válasz mindenre :D és a Biblia az, ami mindent megmagyarázhat, amit egy ember képes felfogni a világból.
2015. ápr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 The Vault Dweller ***** válasza:
Te 7-es, akkor viszont a Biblia mit mond arról, hogy hogyan lehet átlépni a fénysebességet, illetve milyen gyakorlati haszna van az elektronoknak?
2015. ápr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Csirot válasza:
100%

Én hiszek a Sorsban, vagyis abba, hogy vannak dolgok, amiknek eleve meg kell történnie velünk Pl. találkozás bizonyos emberekkel, élethelyzetek megélése (kudarcok, tragédiák ugyanúgy, mint sikerek és boldog pillanatok).

Egy tipikus példa erre szerintem: Ismerek egy lányt, aki 16 évesen összejött egy fiúval, aki nála b. 8 évvel volt idősebb. Egy évig voltak együtt, majd a srác dobta egy másik lányért, mert őt még éretlennek gondolta. A másik lánnyal pedig hamarosan családot alapított. A fiatal lánynak kb. 2 évig tartott, mire kiheverte ezt a kapcsolatot (közben a srác néha hülyítette, hogy találkozzanak, de mindig lemondta az utolsó pillanatban). Végül a lány összejött valakivel, akivel hosszú évekig együtt voltak, de végül szétmentek, mert mást akartak az élettel. A lány új életet kezdett (új város, új munkahely), aztán egy napon egy vidéki vasútállomáson (10 év után!) véletlenül összefutott az első barátjával, és rövidesen elkezdtek levelezni facebookon. Kiderült, hogy a srácnak (közel ugyanakkor, mint a lány kapcsolata), tönkrement a házassága (megcsalta az asszony), és most válnak. Hosszú hónapokig csak leveleztek, aztán egyre többet találkoztak, és most ismét együtt vannak! Mi ez, ha nem a sors???

2015. ápr. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 gráner andrás ***** válasza:
100%
A sors az nincs előre megírva senkinek. Különböző dogmák és népbutítások igyekeznek ilyen formán megmagyarázni, hogy a sorsa mindenkinek meg van írva. A sorsát mindenki saját maga alakítja, csupán egyes helyzetekben nem figyel a később bekövetkezett következményekre. Krisztus sem azt tanította, hogy imádkozz és minden gondod megoldódik! A tiszta hit és az ítélőképesség: mint azt mondotta is amikor a házasság törő asszonyt meg akarták kövezni. " - Az dobja rá az első követ, aki még soha nem követet el semmilyen bűnt - " Ez a héber fordítása, ami Magyarul és népiesen fogalmazva annyit jelent, hogy : " - csak annyi rosszat okozz másoknak, amennyi rosszat magad is elfogadsz másoktól - " A sorsot mindenki maga alakítja, meg a körülötte lévő társadalmat és a társadalmi igazságosságot is. Bár a társadalom és a társadalmi igazságosság az egész társadalom együtthatója, mivel ez már nem csupán csak az egyszemélyes önös érdek kierőszakolása, hanem társadalmi csoport érdek, ahol tudni kell lemondani az önös érdekről is a társadalom, a csoport érdekének az érvényesülése érdekében. TENGERPICI
2015. ápr. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!