Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet hogy vannak kepessegeim?

Delavega kérdése:

Lehet hogy vannak kepessegeim?

Figyelt kérdés
Udv mindenkinek a kovetkezo dolgot szeretnem elmagyarazni nektek. Neha tudom hogy ki van a hatam mogott, tudom hogy ha messzirol engem neznek azt is hogy ki figyel engem. Neha rahibazok a masik mondani valojara mintha tudnam hogy mit akar mondani pedig el se mondta. Korhazban is voltak furcsasagok surun rahibaztam a hatam mogott ulot magamhoz vonzottam csupan azzal hogy en folakartam alni a szekbol. Vannak furcsasagaim. De csak nekem? A valaszokat elore is koszonom! M.
2017. febr. 27. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom a lottózást.
2017. febr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%

"Neha tudom hogy ki van a hatam mogott"

Én mindig tudom, ki van a hátam mögött, ez nem képesség, hanem elővigyázatosság...!

.

"Vannak furcsasagaim."

Vannak bizony!

Ezek közé tartozik fogalmazás-készséged és helyesírásod.

2017. febr. 28. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem furcsaság, ha hiszel ezekben a dolgokban.

A hatodik érzék mindenkiben ott lapul, van akinek ez fejletebb szinten van, és van akinek nem.

Szerintem odafigyeléssel, és tanulással elsajátítható.

Nem feltétlen rossz dolog, ha az ember az első megérzéseire hagyatkozik, és azt pedig racionálisan is alátámasztja.

Tudni kell, hogy van jó oldala is, és van nem éppen kellemes is.

Például az, hogy jó ember ismerő vagy, (vagy válhat belőled) az árnyoldala pedig az, hogy örökké gyanakvóvá válhatsz ettől.

Ha te tudod ezt jól kezelni, és megtalálni az aranyközéputat, ez egy nagyszerű adomány. Ha ez foglalkoztat fejleszd magad, ezt tanácsolom.

Sok sikert kívánok! ;)

2017. febr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt fizikának hívhák. Mindenkinek van. Sok embernek kisebb, nagyobb, teljesen elcsökevényesedett.
2017. febr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!