Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a sors vagy...

Lehetséges, hogy a sors vagy bármi más nem hagyja hogy ez megtörténjen vagy valaki a szenvedésemet kívánja?

Figyelt kérdés
Nos még mielőtt valaki valami extrém dologra gondolna elmondom,hogy csak egy egyszerű szerelmi ügy ^^ Van egy srác akit évek óta szeretek,osztálytársak voltunk és már el is mondtam neki,de ő azt felelte hogy jelenleg barátként tekint rám és hogy reméli ez sokáig így marad.Ezek ellenére akkor is próbálkoztam de mostanában érzem úgy hogy ideje feladni.De amikor úgy döntök feladom és nem írok rá,folyton vagy az történik,hogy ő ír rám vmi értelmetlen dolog miatt vagy olyanokba botlok neten amik arra ösztönöznek hogy ne adjam fel.Például idézetekre "Ha eléggé akarod, úgy lesz." "Csak koncentrálj a vágyad tárgyára, és bevonzod." "az igazi szerelem túléli az idő és távolság próbáját" "ha valakit tényleg szeretsz tanulj meg várni.Lehet hogy most nem kell együtt lennetek,de a jövőben igen" ----és hasonlók amiktől mindig újra "erőt" kapok és képtelen leszek lemondani róla. De így meg szenvedek miatta,rettenetesen szeretem már hosszú évek óta (ez közel 8 évet jelent)...Vagy valaki szimplán a szenvedésemet kívánja "odafentről" vagy lehet valami jelentősége ezeknek a "jeleknek"? Kérlek a poénkodást hanyagoljuk :(

2017. márc. 7. 11:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
"ha valakit tényleg szeretsz tanulj meg várni.Lehet hogy most nem kell együtt lennetek,de a jövőben igen" - én úgy gondolom ez a kulcs mondat amit megtaláltál... odafentről senki nem akar neked rosszat, ezt elhiheted :) Amit itt megélsz, azt saját magad választottad, valamiért meg szeretted volna tapasztalni a "reménytelen szerelmet" , de semmi nem történik véletlenül... ha mindig akkor történik valami ami reményt ad amikor feladnád, akkor hidd el az egy jel fentről... tudom, hogy nehéz a reménytelen szerelem borzasztó érzés :) de ezek szerint a srácnak még valamit meg kell tapasztalnia azelőtt, hogy veled legyen.. ezt ki kell várnod... :)
2017. márc. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod,mostmár biztos vagyok benne hogy nem fogom feladni:)
2017. márc. 7. 11:39
 3/13 anonim ***** válasza:
még annyit hozzátennék, hogy lehet épp egy szerelmi csalódást kell megtapasztalnia, ami ugye azzal jár, hogy össze fog jönni egy csajjal és csak utána lehet veled... ha erről van szó, ezt nem lesz könnyű átélned, de készülj fel erre is... van most barátnője?
2017. márc. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

[link]


Higgy a mesékbe velem eggyütt..

Én mhelyen ismerkedtem meg vkivel de hàzas voltam meg neki is volt vkije-folyton hagyta a jeleket..aztàn megszünt a cég nemlàttam..időközbe elvàlt lettem.. ..azutàn is hagyta a jeleket meg kapzam a neten én is ezeket az idézeteket..mikor tovàbbléptem volna akkor mindig felbukkant..jött a veled àlmodtam szöveggel amitől én naiva ujbol reménykedtem.. de nekem most màr elég mert önpusztitàst végzek..nem akarok pàr évulva ràkos daganatos depis lenni..keresek olyat aki majd szeret is és aki a tàrsam lesz..mert màr nagyon nem jo egyedül..viszont ha ujbol felbukkan nem fogok ujbol kicseszni azzal akim épp lesz..baràtnőm is mondta ha akart lépett volna és ez igaz..elég a szenvedésből meg a jelekből..


Ha gondolod te csak vàrj..

(Ja és szia Béla tudom te is olvasod a jos mondta jok a megérzéseim)

2017. márc. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2017. márc. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, hogy azzá válsz aki vagy. Nem játszol szerepet, nem mások szemszögèből kèpzelegsz magadról. Add önmagad.
2017. márc. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Béla neked is lesz vkid?mindig mondtad kérdésben a vàlasz..ha igen akkor ne is fussunk össze :( nekem igy is sok volt ez a szinjàtszo meg a bàbuk meg minden
2017. márc. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
haha köszönöm a kommenteket,tetszik a kép még a végén tényleg én is úgy végzem :/ soha nem játszottam meg magam és nem másoltam senkit,önmagamat adom mióta csak élek, csak elég naiv vagyok sajnos...nem volt még barátnője,elég zárkózott/szerény srác. De akárhányszor lemondanék róla szinte minden esetben valami történik,valami úgy alakul vagy épp a szemem szúrja ki valami motiválós szöveg. Apropó ki az a Béla?
2017. márc. 7. 14:19
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az van, hogy alapvetően én is ezoterikus beállítottságú ember vagyok, viszont most nem tudok sajnos egyetérteni veled. Az agyad játszik veled. Az ember mindig csak azt veszi észre, amit észre szeretne. Erre áll be az agy, és mivel Te mindig arra vágysz tudat alatt (amikor már épp lemondanál róla), hogy jöjjön valami jel, ami meggyőz az ellenkezőjéről, ezért történik. Az idézetek mindig is ugyanolyan arányban jelentek meg, csak nem foglalkoztatott a kérdés, úgyhogy nem emelte ki a többi információ közül az elméd. Szörnyű olvasni, hogy 8 éve reménytelenül szeretsz valakit. Megszakad a szívem érted, lépj tovább, és merj boldog lenni! Ne pazarold el az egész fiatalságod egy plátói szerelemre, később nagyon fogod bánni. Saját tapasztalatból beszélek, de engem szerencsére pár évvel hamarabb kirángattak ebből. Remélem, legalább elgondolkoztat a dolog, és egyszer nagyon boldog leszel valakivel, aki viszont szeret!
2017. márc. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Én azt ajánlom neked, hogy azt add amit kapsz. Annyira vedd komolyra a figurát amennyire a másik. Te a szívedet adnád ő meg semmit. Ez így nincs rendben..

Próbálj meg felül kerekedni az érzéseiden és nem gondolni rá mivel ő nyíltan kimondta, hogy nem szeretne jelenleg semmit tőled. Arra kell odafigyelni, hogy az ajtó NYITVA van és amig nyitva van addig bármi megtörténhet. Lehet éppen nem akar senkivel se kapcsolatot, de bármi más oka is lehet. Én mindenkivel barátságos vagyok, sok lány van akivel jóban vagyok még sem kezdek ki velük pedig vannak akik az eseteim közzé tartoznak, és később bármi megtörténhet, sosem tudni előre;) Egyedül akkor szoktam kezdeményezni, ha olyan jeleket ad a lány amik egyértelműek. A nyomulós lányokat pedig nem szeretem, volt egy lány aki még általános iskola 7. osztályába rám volt kattanva és középiskolába is mindig nézett, sokszor mondta, hogy szeret de én nem viszonoztam az érzéseit. Végül megismerkedett valakivel és már jó pár éve együtt vannak. Nem kell leragadni egynél. Válogass .. Azért vagy fiatal. Sokszor mondják előtted az élet, amivel ők nem éltek és ha tehetnék újrakezdenék más hozzáállással. Tudom hogy ez nem az a válasz amit vártál, de én pont nem az vagyok aki zsákba macskát árul, én kimondom az őszíntét bárki szemébe ;) Sok sikert! Fel a fejjel és boldog nőnapot kívánok neked.

2017. márc. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!