Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti láttatok mar halott embert?

Ti láttatok mar halott embert?

Figyelt kérdés
Ha igen hol? Mi volt a szituáció? Mit csináltatok?

2017. márc. 14. 18:59
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
82%

Igen. Az utcán összeesett egy bácsi és megpróbáltuk újraéleszteni, de nem sikerült.

Meg hullazsákban láttam párat, főleg baleseteknél sajnos

2017. márc. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%
Csontvázat a műzeumban.
2017. márc. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%

# 19/22 Időpont ma 21:53

Az itteni pontozásnak köze nincs a racionalitáshoz. Ez néhány agyhalott olcsó játéka.

2017. márc. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
20%
Én nem láttam, de nem hiszem, hogy nagyon megrázna, max ha valami közeli családtag lenne az.
2017. márc. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
77%

Hol? A folyóparton ültem és onnan láttam.

Mi volt a szituáció? Horgásztam.

Mit csináltam? Amíg el nem úszott addig kihúztam a szereléket. Nehogy már beleakadjon. Drága szerelék volt. Elúszott és utána dobtam be újra a horgokat felcsalizva.

2017. márc. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Egy temetésen, két baleset után.

Nem volt kellemes

2017. márc. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
82%
Huh nagyon durva volt. Olyan érzésem volt utánna mintha közel lenne a halál hozzamám is (pedig csak 10 éves voltam) és sokat sírtam mert arra gondoltam akarkivel történhet ilyen apró baleset és még is halál lesz a vége. Az történt, hogy sétáltam haza a suliból a barátnőmmel. Lakótelepen mentünk keresztül és tél volt. A földön egy ember feküdt. A baratnőm azt hitte hogy az apukája(mert az apukája azon a lakótelepen lakott) odaakart futni amikor jö5tt az apukája hogy mit művelünk a hajléktalan körül). Már egészen büdös volt az ember, és semmi élet jelet nem adott magaról, ezért Karcsi bácsi gyorsan felhívta a mentőket. Később kiderült hogy boltba akart menni az egyik lakó, csak megcsúszott bevágta a fejét elájult és megfagyott az este. Azt én sem tudtam sokáig miért nem segítettek neki előbb, csak nem rég esett le hogy a háztöm azoni oldalan nagyon ritkán járnak, és ablakok sem néznek arra. Nagyon rossz volt. Nehezen dolgoztam fel hogy ő egy halott ember volt, persze anyukammal megbeszeltük, és könnyebben tovabb leptem. Azóta nem emlegetjük fel a barátnőmmel ezt a rossz emléket.
2017. márc. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
29%
Igen. Anyámat, nagyapámat, apámat és nagyanyámat. Kórházi ágyban/koporsóban. Halottal kapcsolatos ügyek intézése/temetés. Ügyeket intéztem, gyászoltam ők pedig lehet, meg fogsz lepődni, de feküdtek.
2017. márc. 16. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Temetésen ugyan urna volt, de azt oda számolom, mert közel álltak hozzám. Meg efógyszer buszról láttam egy letakart holttestet, halálos kimenetelű gázolás volt, fél órás kerülő volt a busszal mert az egész utat lezárták.
2017. jún. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Napi szinten 3-4 hullát látok. Hullaszállító vagyok. Ahil meghalnak.onnan visszük el a temetõbe. Illetve öltöztetjük fel temetjük el. Abszolút nem ráz meg nem hangol le.
2018. nov. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!