Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti láttatok mar halott embert?

Ti láttatok mar halott embert?

Figyelt kérdés
Ha igen hol? Mi volt a szituáció? Mit csináltatok?

2017. márc. 14. 18:59
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
27%

XD

*Nagyim

2017. márc. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim válasza:
100%
Igen, az apámat.
2017. márc. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen,a papámat még kiskoromban sajnos.Szerencsére többször nem láttam ilyesmit.
2017. márc. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a szüleimet. Végig fogtam a kezüket a halálos ágyukon.
2017. márc. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Elgázolt embert már többször láttam, illetve egyszer egy panel aljában láttam egy hullát, leesett a tetőről szigetelés közben.
2017. márc. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim válasza:
100%

A mai világban az embert jobban megviseli ha ilyet lát, mert ugye nincs hozzászokva.

Mondjuk 1000-2000 évvel ezelőtt egy tini jobban bírta a halottak látványát mint ma egy felnőtt.

2017. márc. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
83%
A szomszéd ember halt meg, akivel nagyon jó kapcsolatunk volt. A vejével együtt mosdattuk és öltöztettük át. Csak utána tudatosult bennük, hogy halott. Sajnáltuk, de más rossz érzésem nem volt.
2017. márc. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim válasza:
100%
Igen.Sokat mert ápolónő vagyok!
2017. márc. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
68%
Mi alapján lehet lepontozni egy olyan kérdést, amely a tapasztalaid által függ össze? A kedves lepontozó ott volt, amikor átéltem? Vagy mi alapján pontoz? Magyarázzátok már el, legyetek oly szívesek, mert én ott voltam.
2017. márc. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
92%

Igen, sajnos többször is volt alkalmam rá.

Pl:

- kedvenc nagynéném nyitott koporsóban volt a ravatalozóban, és én bolond megnéztem.

- Autóval mentünk a Lutoni reptérről visszafelé (kivittük a nagy fiúnkat a reptérre, majd mentünk hazafelé.) az úton volt halálos baleset így lépésben haladtak az autók. Egy halott ember letakarva az úton ( rendőr takarta le, ő volt ott, a mentő még sehol) amikor a mi kocsink elment mellette a jó kis angol szél felkapta a fekete zsákszerű anyagot amivel le volt takarva az ember, így láttam a halott férfi megtört arcát.

De a legrosszabb esetem az ami lassan 8 éve történt, és még ma sem vagyok túl rajta. 8 éve tengerparton nyaraltunk, és én lelkesen úszkáltam a tengerben egészen addig amíg szinte közvetlen ellőttem bukkant fel egy halott nő. Iszonyúan felpuffadva, állandóan nekem csapódva. Sokkot kaptam. A kórházban sem tudtam abbahagyni a görcsös sírást. Szó szerint belebetegedtem. Voltam azóta nyaralni tengernél, de ha be is megyek a tengerbe, nem tudok tovább menni csak addig amíg a víz a hasamig ér. Jó úszó vagyok, de képtelen vagyok beljebb menni..

43/N

2017. márc. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!