Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csajok lattatok a hirekben...

Csajok lattatok a hirekben hogy halott csecsemot talaltak? Milyen anya az ilyen?

Figyelt kérdés
Most keresik hogy ki lehet az.hogy van szive ilyet csinalni.
2010. febr. 23. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Na még egyszer :) Harmadszorra csak sikerül... Halott csecsemő, láttátok... Amúgy jól esik ezeken borzongani? Akkor abortusztól (ami tényleg ide tartozik és segítségre szorulók kérdik) meg ilyenekről miért nem szabad itt beszélni? Érdekes gondolkodás...
2010. febr. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
bocsi nem az abortuszrol kerdeztem.Hanem arol hogy hogy kepes egy anya ilyet teni a gyrmekevel akit 9 honapig hordot a szive alat.
2010. febr. 23. 09:35
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Sajnos sok ilyen nő van (nem anya!!!), én már nem is bírom meghallgatni/ elolvasni az ilyen híreket, mert a sírás kerülget.
2010. febr. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges ilyen kérdéseket feltenni, mert erre a kérdésre választ úgysem fogsz kapni, és nem értem, mi értelme itt borzolni a kedélyeket. Nagyon sajnálom, hogy ilyen megtörténik, de egy ilyen kérdéssel sem a babán nem tudsz segíteni, sem megelőzni nem fogod az ilyen eseteket. Nekem az ilyen kérdésekről mindig mamám jut eszembe, aki szintén előszeretettel tárgyal ki ilyen jellegű történeteket bárkivel, aki hajlandó meghallgatni. De szerintem ez üres locsogás.
2010. febr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem is az üres sopánkodásról szólnak az ilyen kérdések. Az ép eszű nö természetesen elszomorodik, megbotránkozik az ilyen eseteken. Ha gondolod leírjuk neked mind a hatvanan akik itt vagyunk.
2010. febr. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyilván vagy olyan körülmények közé született az a gyerek, hogy az anya nem tudta vállalni, és nem volt olyan szellemi szinten, hogy normális megoldást keressen, vagy rögtön rátört a szülés utáni depresszió, ami olyan súlyos is lehet, mint egy pszichózis vagyis őrület, ideiglenesen beszámíthatatlanná válik hormonális okokból.
2019. ápr. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!