Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Érdekes kérdés. Rejtett...

Érdekes kérdés. Rejtett ikerkapcsolat?

Figyelt kérdés

A tesóm és köztem 2 év különbség van (ő az idősebb). Sokat voltam a családtól távol (kórház végett) kiskoromban, ez megsínylette az emberi kapcsolataimat minden téren.

Viszont:

A tesómmal furcsa a kapcsolatunk: ha távolabb vagyunk egymástól, megérzünk sok mindent (tehát ha pl.: gondja van a másiknak), ha együtt vagyunk, akkor sokszor előre tudjuk, milyen szót-gondolatot fog használni sok esetben a másik. Ilyen és ehhez hasonló egyéb furcsaságaink vannak. Olyan, mintha kicsit hasonlítanánk 2 ikerre.


És most jön a főkérdés:

Nem lehetséges, hogy az iker jelenség (tehát, mint fizikai megszületés) később is megjelenhet? Tehát hogy a tesómnak én lennék az ikertesója, csak 2 évvel később születtem meg.



2017. ápr. 6. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Ezt az ezotéria kategóriába tedd fel!

Ott vannak olyan elvontak, akik erre vevők.

2017. ápr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetséges. Ha úgy hiszed, hogy azonos dolgok történnek meg, vagy éppen egyre gondoltok az azért van mert testvérek vagytok, és hiába voltál távol, ő ismer téged.

Nekem 6 évvel idősebb a nővérem, de még ma is pontosan tudom mit akar mondani, mert szinte már rutinosan észreveszem az apró jelzéseket..Ez nem jelenti azt, hogy eltéved ikertesó vagyok.

Nem árt ha egy biológia könyvet előveszel, és utána olvasol az petesejt fogantatása, osztozása, az ikrek születésének folyamatáról.

2017. ápr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Lelki értelemben lehetséges, fizikai értelemben... nem tudom.
2017. ápr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egypetéjű ikrek vagyunk tesómmal. Ez az iker telepátia dolog sokkal inkább arról szól, hogy együtt éltünk meg, tapasztaltunk meg rengeteg dolgot. Pont ezért tudjuk egymás mondatait befejezni, tudjuk hogy ha a másik esetleg kellemetlenül érzi magát egy helyzetben.

Ha például valaki, mond egy szót ami emlékeztet engem egy filmre, tudom, hogy neki is az a film jut eszébe, mert gyerekként sokszor láttunk.

Olyan igazi telepátia talán egyszer történt, én beteg voltam otthon maradtam, nővérem meg elment a táborba. Egész nap furcsán éretem magam, mintha valami nem lenne jó. Később kiderült, hogy nővérem eltörte a lábát.

Szóval én mint iker nem annyira mondanám ezt telepátiának, inkább közös élményeknek. Olyan meg már szerintem a legtöbb emberrel volt, hogy nem érezte magát jól valami miatt, aztán tényleg történt valami rossz.


20/L

2017. ápr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!