Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Fekete árnyak este? A szemem...

Fekete árnyak este? A szemem játszik velem?

Figyelt kérdés

Esténként mikor a plafont nézem,akkor foltokat látok,amik elkezdenek ,,úszni''.Nem mindegyik,de van ami elkezd járkálni,úszni a levegőben.Tudom,ez elsőre nagyon hülyén hangzik.

Kiskoromban is mindig azokat nézegettem.Követtem a szememmel őket addig amíg el nem aludtam.

Egyszer az egyik felém kezdett el jönni és ,,belement'' az arcomba.

Tudom,most még hülyébben hangzik.

Van hogy a szemem sarkából látok egy fénylő pontot,de mikor odanézek akkor már nem látom.


Ezeket a fekete cuccok olyan felhőszerűk és nem nagyok.Szóval nem olyanok mint a dementorok :D


Más is lát ilyeneket ?Esetleg szemprobléma ? :D

Vagy simán hallucinálok ?



2017. ápr. 18. 19:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan mire gondolsz, de nekem sem 'áll' az egész plafon, mikor ránézek. Az lehet, hogy szemprobléma.

A másikra viszont: A periférikus látásoddal jobban érzékeled a kontrasztot, mint ha telibe ránéznél valamire. Én is mindig azzal játszok elalvás előtt, hogy a szemem sarkából látom, ahogy a fény az ablakból tükröződik a kilincsen, de ha ránézek nem látom egyből csak ha sokáig figyelem.

2017. ápr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Megpróbálom elmagyarázni !

Szóval este sötétben fekszem az ágyban.Felnézek a plafonra és vannak foltok amik sötétebbek mint maga a plafon és ezek egy idő után elkezdenek mozgolódni,mint valami fekete felhőcske.Elkezdenek repkedni.Mind egy kis ködfelhő.Olyan érdekes cucc :D

2017. ápr. 18. 19:50
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit szívsz ember? Gondolom csak káprázik a szemed.
2017. ápr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Láttam ilyesmiket! Valóban ezek sötétebbek, mit a szoba sötétje és nagyjából ember alakúak.Lassú, imbolygó mozgást végeznek, de nagyjából egy területen, tehát nem járják be a szobát.Például, áll ez az ember nagyságú sötét árny az ágy mellett, olyan, mintha nézne, és ide-oda imbolyog, vagy mintha kisebb területen fel-alá járkálna.Néha előfordul a plafonon is, az alakja lassan változik, lebeg...

Egyetlen egyszer előfordult, hogy foszforeszkáló sötétzöld színben láttam ugyanezt.közeledett lefelé a plafontól az irányomban, aztán becsuktam a szemem mert befostam...Valahogy aztán elaludtam és többet ezt nem láttam, csak a feketéket.Ami érdekes, hogy a látásom már akkor is szar volt és most is az, azonban már vagy 2 éve nem látom a fekete árnyakat! Tehát nem a szemproblémám lehetett az oka, mert akkor most is lenne!

Az agáz, hogy mikor ezek feltűntek akkoriban sok furcsa dolog volt nálunk.Alvásparalizisek, meg minden, testen kívüli élményeim....Akkoriban nagyon sokszor éreztem magam ok nélkül nagyon gyengének, akkor kezdődött a pánikbetegségem is.Arra gondolok, ezek a valamik az energiámból élősködtek.Azóta valamiért eltűntek.A pánikom is megszűnt , bár vannak még rosszabb napjaim, de ez már jelentéktelen.Az alvásparalizisek és testen kívüli élményeim sincsenek már.

2017. ápr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ja igen, amúgy én is gondoltam már akkoriban is szemproblémára és próbára is tettem.Direkt elnéztem más felé, hogy máshol is látok-e foltot, mert ha szemprobléma, akkor elvileg máshol is kellett volna látnom (más irányba fordulva), vagy épp el kellett volna tűnnie, ha pl pislogok vagy arrébb nézek, de nem! Körbe fordítottam a fejem, szétnéztem minden felé, de a z árny ugyan abban az irányban maradt és láttam később is, ha ugyanoda visszanéztem.Nappal szoktam látni sokszor úszkáló homályokat a szemem előtt, de ezek egész mások.az üvegtest homályai és mindig abba az irányba úsznak, amerre nézek.Az árny azonban marad nagyjból egy helyben.A szoba sötétítésével is játszottam, de az sem befolyásolja.Tehát nem magyarázható azzal, hogy árnyékot vet valami a plafonra.
2017. ápr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Retinaleválásod van, és aki hasonlókat tapasztal azoknak is. 😏
2017. ápr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#4/#5

Neked szintén retinaleválásod van. Mivel levált neked a szemed érzékenyebb a fényhatásokra és amikor valami fénnyel találkozik, ami bántja vagy nem is veszed észre akkor színes foltokat meg árnyakat látsz. Egy idő után elmúlik, viszont ha nem akkor rosszabbodott az állapotod. Neked amúgy kötelező lenne a napszemüveg. 😏

Ezoterikus professor vagyok, és meg tudom különböztetni a kettőt, mármint ami az ezót és a tudományt illeti.

2017. ápr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mellesleg kérdező, ha már 8 éves korod óta látod ezeket az úszó pókhálókat, amit foltoknak nevezel akkor figyelj jobban oda a látásodra és nyugodtan elmehetsz egy szemészhez is, hátha tudnak rajtad még segíteni. Ha még előre haladott lesz az állapotod akkor majd, ha felfelé nézel egy karikát is fogsz látni (az retinád lesz) Azért látod a foltokat, mert valószínűleg a fény a szemed sarkából érkezett és ezt nem mindig veszed észre. Ezek az úgy nevezett,, vakfoltok". ;)
2017. ápr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ijesztő.
2017. ápr. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!