Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valaki, akinek a babája...

Van valaki, akinek a babája minden délután sírós lett? Reggel játszik szépen, este márcsak kézben van el.

Figyelt kérdés
2015. jan. 21. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Hasfájós korában du. 5 körüli időben. Amikor ez az időszak elmúlt, akkor a fáradtság miatt szokott sírós lenni.
2015. jan. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem minden baba így működik, délutánra, estére elfáradnak.
2015. jan. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is a fáradtságra tippelek. Reggel kipihent, de a kisbabáknak még fejletlen az idegrendszere, túl sok ingert kap napközben és estére nagyon elfárad. Az én fiaim is így voltak. Bár a nagyobbik sosem játszott el magában, de este 5-6 között mindig ölben hurcolásztam, hogy valahogy kihúzzuk a fürdésig.
2015. jan. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nalunk 5-6korul kezdődött a sírás, eltartott este kb 8-9ig. Infacolt kapja azóta nincs ez a sírás
2015. jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
minden babq ilyen, lemerülnek estére. ha éjfélig is sír akkor az meg hasfájás.
2015. jan. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!