Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok lehetseges,...

Panka91 kérdése:

Mit gondoltok lehetseges, hogy ugyanaz a dontes helyzet, ugyanazzal a szemellyel ujra elo jon, akit anno nem valasztottal?

Figyelt kérdés
Par eve volt egy olyan dontes helyzetem, amelyben ket ferfi szerepelt. Az egyiket valasztottam, pedig nem volt meg hozza ugymond kozom. A masik nagyon tetszett minden meg volt benne amire vagytam. Viszont en megis a volt parom mellett dontottem, es a masiknak nem adtam eselyt sem, pedig a volt paromhoz meg nem volt semmi kozom sem, csak beszelgettunk, es mivel epp kulfoldon tartozkodott, es megigertem, hogy meg varom, nem tartottam tisztessegesnek meg igy sem, hogy legalabb egy randit elfogadjak a masik ferfitol. Igaz a volt parommal sok rossz volt,de a lenyeg megis az, hogy annyi donteshelyzet kozul egyedul ez az egy az, amin a mai napig elgondolkodom. Mi lett volna, ha anno a masikat valasztom. Fogalmam sincs miert csak annal a bizonyos ferfinal van ez nalam, es mar tobb eve. Pedig az elozo kapcsolataim sem voltak zokkenomentesek. Viszont az a masik ferfi meg ha csak gondolatban is, de mindig elo jon... Azota tul vagyok egy masik kapcsolaton is, ami termeszetesen nem vegzodott jol. Bar en most is szeretem ot nagyon. Es ez meg enyhe kifejezes. Viszont mindig elotor belollem a kerdes, hogy akkor annak az egynek miert nem adtam eselyt... Tudom jol, hogy az utolso paromhoz vezetett az ut... Meg is erte, mert olyat erzek iranta, mint senki mas irant. Oszinten, szivbol, onzetlnul. Pont emiatt nem is ertem, hogy megis miert van ez... mert az utolso paromnal mindent megertettem mi miert tonrtent, hogy minden erte tortent velem. Viszont megis bennem maradt a kerdes. De talan azert csak, mert csalodtam most is. Kivancsi lennek ti kulso szemmel hogyan latjatok, gondoljatok. Hiszen szerintem akik ezeket olvassuk, tudjuk/hisszuk, hogy minden okkal tortenik. Meg akkor is ha azt erzem az utolso parom volt az igazi meg ha nincs is velem.

2017. ápr. 22. 21:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ne a régiekre gondolj szomorkodva, hanem lelkesen éld az életed, és fogsz találni valakit, akivel kölcsönösen eléggé szeretitek egymást. Oda is kell figyelni egymásra, érezni, hogy hogyan is álltok, tenni érte és megbeszélni a dolgokat és az elégedettségi szintet, és akkor nem léphet le hirtelen és váratlanul, és nem nehet elcsábítani.
2017. ápr. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
De ha valaki nem szeret elegge akkor el lehet :) Hiaba teszel meg mindent es nincs gond sem koztetek. Ha nem szeretnek elegge viszont akkor el lehet.
2017. ápr. 29. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!